Pump Worx Pro-Gauge Power Pump penio pompa

Pump Worx Pro-Gauge Power Pump penio pompa kaina:

€ 59,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Pump Worx Pro-Gauge Power Pump - penio pompa su galinga rankena ir manometru. Šios pompos pagalba sustiprinsite erekciją, padidinsite varpos apimtis ir išspręsite su potencija susijusias problemas. Naudojant Pro-Gauge Power Pump penio pompą jūs lengvai, namų sąlygomis ir nebrangiai išspręsite potencijos problemas. Tai puiki alterrnatyva įvairiems vaistams ar chirurginei intervencijai. Jeigu turite erekcijos problemų, visų pirma išbandykite penio pompą ir vitaminus vyrams o tik tada, jeigu jūs nepajusite teigiamo poveikio galiote gerti vaistus ar kreiptis į gydytoją ar chirurgą.

Pump Worx Pro-Gauge Power Pump pagrindinės savybės

  • Penio pompa su tvirta pistoleto rankena
  • Su manometru vakuumo lygiui matuoti
  • Saugus greito atleidimo vožtuvas
  • Skaidrus cilindas
  • Cilindro paviršiuje yra nupiešta liniuotė
  • Visas ilgis 21,6 cm, įterpimo gylis 19,5 cm, plotis 6,5 cm.
  • Pagaminta iš ABS, akrilo ir silikono

Penio pompa Pro-Gauge Power Pump su patogia pistoleto rankena ir manometru, užtikrina galimybę pasiekti aukštą vakuumo lygį. Reguliarus pompos naudojimas, suteikia puikius rezultatus ir gali ženkliai pagerinti jūsų lytinės funkcijos darbą. Naudojant šį prietaisą, ypatingai prieš lytinį aktą, padidinsite savo varpos apimtis ir suteiksite daugiau malonių pojūčių savo partnerei.

Kuom ypatinga Pro-Gauge Power Pump penio pompa?

Ši penio pompa yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kas užtikrina saugumą ir puikius rezultatus. Pro-Gauge Power Pump penio pompą gamina visame pasaulyje gerai žinoma Pipedream įmonė, kuri yra sukūrusi begalę įvairiausių sex žaislų ne tik vyrams bet ir poroms. Atraskite tvirtą, pulsuojančią erekciją, ilgalaikę erekciją ir didesnes apimtis su šia profesionalia Pro-Gauge Power Pump.

Skaidrus pompos vakuuminis cilindras leidžia pamatyti, kaip jūsų varpa tampa storesnė, kiekvieną kartą paspaudus rankenos svirtį. Manometro matuoklis suteikia galimybę matyti, kokį slėgį išpumpavote ir reguliariai naudojant reguliuoti vakuumo lygį. Vamzdis pagamintas iš storo, tvirto akrilo ir sužymėtas standartinėmis padalomis, kad būtų galima įvertinti jūsų augimą.

Panaudojus penio pompą, kad efektas truktų kuo ilgiau, naudokite erekcinį penio žiedą. Žiedas neleis kraujui iš varpos taip greitai ištekėti ir galėsite mėgautis didesnėmis apimtimis ilgesnį laiko tarpą!

Taip pat žiūrėkite kitas penio pompas →

Specifikacija


Diametras Ø: 6,5 cm
Ilgis: 19,5 cm
Prekės ženklas: Pump Worx gamintojo prekės
Ypatingos savybės: Sustiprina erekcija, didina apimtis, sustiprina orgazmą
Gamintojas: Pipedream Products GmbH.
EAN kodas: 603912755404

"Pump Worx Pro-Gauge Power Pump penio pompa" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Intense Automatic Penis Pump - aukštos kokybės ir efektyvi priemonė, skirta padidinti penio dydį, pagerinti erekciją ir padidinti sek...
Bathmate Hydromax9 - penio pompa, padėsianti sustiprionti erekciją ir padidinti varpos apimtis. Vandens ir vakuumo pagalba, hydrotechnologij...
You2Toys Automatic Power Penispump - pažangi ir efektyvi priemonė, skirta didinti ir stiprinti vyriškąją potenciją. Ši automat...