Bathmate Power Rings Gladiator penio žiedas

Bathmate Power Rings Gladiator penio žiedas kaina:

€ 7,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Bathmate Power Rings Gladiator - penio žiedas, sukurtas siekiant suteikti Jums stipresnę, tvirtesnę ir ilgiau trunkančią erekciją, prisidedant prie intensyvesnio malonumo tiek jums, tiek ir jūsų partneriui. Šis penio žiedas yra ne tik funkcionalus, bet ir modernaus dizaino, suteikiantis jums ne tik fizinius privalumus, bet ir estetinį malonumą.

Pagrindinės Bathmate Power Rings Gladiator savybės:

  • Didelis elastingumas: Bathmate Power Rings Gladiator sukurtas iš aukštos kokybės TPR medžiagos, penio žiedas yra labai elastingas, prisitaikantis prie skirtingo dydžio penių ir užtikrinantis patogumą.

  • Stiprina erekciją: idealiai prisideda prie erekcijos stiprinimo, penio žiedas taip pat padidina kraujo apytaką, kuri gali padėti pagerinti bendrą seksualinę sveikatą.

  • Intensyvus malonumas: erekcijos funkcijos stiprinimas ne tik padidina Jūsų paties malonumą, bet ir suteikia partneriui didesnį malonumą.

  • Paprastas naudojimas: šį penio žiedą lengva užsidėti ir nuimti, o jo dizainas užtikrina patogų naudojimą be jokio diskomforto.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPR
Spalva (Color): Juoda
Prekės ženklas: Bathmate gamintojo prekės
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Bathmate
EAN kodas: 5060140200628

"Bathmate Power Rings Gladiator penio žiedas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Extasy Ring penio žiedas/mova - Daugiau malonumo jai - daugiau stabilumo jam! Daug privalumų EXTASY ring: • padidina dydį ir jėgą &bull...
Fifty Shades Of Grey Feel It Baby penio žiedas - aksomo minkštumas, silikono pagrindas, kuris papildys Jūsų lytinius santykius saldži...
Toy Joy Duo Stud Rings - du penio žiedai, skirti stipriai erekcijai iškailyti, ir atitolinti ejakuliaciją. Tvirti, tačiau tuo pačiu t...