Addicted Toys Ring Set For Penis penio žiedas

Addicted Toys Ring Set For Penis penio žiedas kaina:

€ 11,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Addicted Toys Rings Set for Penis - penio ir sėklidžių žiedas, tai puikus pasirinkimas norintiems papildyti savo intymią patirtį ir patirti stipresnę bei ilgiau trunkančia erekciją. Šis dvigubas penio žiedas gali paįvairinti seksualinius santykius, padedant Jums ir Jūsų partneriui išgauti didesnį malonumą.

Pagrindinės Addicted Toys Ring Set For Penis savybės:

  • Medžiaga: Addicted Toys Ring Set For Penis penio žiedas pagamintas iš aukštos kokybės, elastingos TPE medžiagos, šis penio žiedas lengvai prisitaiko prie skirtingo dydžio penių, užtikrindamas saugų ir patogų jų naudojimą.

  • Stiprina ir didina erekcija: dėvint šį penio ir sėklidžių žiedą, į penį priplūsta daugiau kraujo, tai suteikia Jums tvirtesnę ir didesnę erekciją bei intensyvesnį malonumą.

  • Ilgalaikis naudingumas: šis dvigubas penio žiedas puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui. Jis lengvai valomas ir ilgai išlaiko savo formą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE
Diametras Ø: Didesnio 4,2 cm, mažesnio 2 cm
Spalva (Color): Skaidri
EAN kodas: 8435565909130
Sertifikatai: CE
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
Prekės ženklas: Addicted Toys gamintojo prekės

"Addicted Toys Ring Set For Penis penio žiedas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Toyz4Lovers Super-Stretchy Rings - penio žiedų rinkinys, 6 skirtingų tekstūrų. Iš elastingos ir tamprios TPE medžiagos pagaminti ...
Soft metal penisring - Išskirtinio dizaino penio žiedas, pagamintas iš tampraus silikono, kurio viduje yra metaliniai kamuoliu...
Power Penis Sleeve Set - tai fantastinis rinkinys su šešiais varpos žiedais. Pagaminti iš švelnaus ypač elasting...