Durex Performa

€ 0,71

Durex Performa prezervatyvas - ilgiau trunkančiam malonumui. Specialus lubrikantas (Noxinol-9) atitolina ejakuliaciją ir padės mėgautis maloniais pojučiais ilgiau. Naujasis Durex Performa prezervatyvų pavadinimas yra Extended Pleasure. Jeigu jus vargina priešlaikinė ejakuliacija, negalite kontroliuoti sėklos išsiveržimo, tai šie Durex Performa sargiai jums puikiai tiks. O galbūt tiesiog norite ilgesnio nei įprastai lytinio akto? Išeitis ejakuliacija atitolinantys prezervatyvai. O jeigu jums Durex Performa prezervatyvų poveikis pasirodys per silpnas, tuomet siūlome įsigyti į pagalbą uždelsėjus. Juos rasite mūsų parduotuvės kategorijoje: priešlaikinė ejakuliacija.

Taip pat žiūrėkite kitus Durex prezervatyvus →

Kainų lentelė


Kiekis 1-19 20-39 40-59
Kaina € 0,74 € 0,73 € 0,72
60-99 100-149 150+
€ 0,70 € 0,69 € 0,67

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.065
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Atitolina ejakuliaciją
Sertifikatai: CE 0120; ISO 1639
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00