Durex Taste Me 12 vnt. prezervatyvai

Durex Taste Me 12 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 7,49
Išparduota
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Taste Me 12 vnt. Dėž. - kvepiantys Durex prezervatyvai įvairių vaisių kvapais. Bananų, braškių, apelsinų bei obuolių ypatingi aromatai sukurti Jums. Užmirškite latekso kvapą ir mėgaukitės puikiais aromatais jūsų lytinių santykių metu. Prezervatyvai Durex Taste Me ne tik puikiai kvepia, bet ir apsaugo nuo neplanuoto nėštumo.

Durex Taste Me prezervatyvai yra žavingi, spalvingi ir kvapnūs sargiai. Skanūs pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti intymius aktyvumus naujomis jausmų dimensijomis. Šie prezervatyvai ne tik suteikia patikimą apsaugą, bet ir leidžia mėgautis įvairiais skoniais, praturtinančiais jūsų intymius momentus.

Durex Taste Me prezervatyvai pasižymi šiomis savybėmis:

  • Įvairūs skoniai: Šis paketas apima 12 prezervatyvų su įvairiais skoniais, kurie pradžiugins jūsų skonius ir pridės malonumo jūsų intymiam aktyvumui. Šie skoniai dažniausiai būna braškių, obuolių, apelsinų ir bananų. Leis jums pasirinkti savo mėgstamiausią arba eksperimentuoti su naujais skoniais.

  • Patogumas ir saugumas: Durex Taste Me prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, užtikrinančio patogumą, elastingumą ir optimalų prigludimą. Jie suteikia patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo bei lytiniu keliu plintančių infekcijų.

  • Lubrikantas: Kiekvienas prezervatyvas yra padengtas lubrikantu, kuris suteikia sklandų slinkimą ir didina komfortą naudojimo metu. Tai padeda sumažinti trinties jausmą ir užtikrina malonų intymumo akto eigą.

  • Patikima Durex kokybė: Durex yra pasitikima pasaulyje žinoma prekės ženklas, kuris ilgą laiką siekia aukščiausių standartų. Durex Taste Me prezervatyvai atitinka griežtus kokybės reikalavimus ir užtikrina jums saugumą ir patogumą.

Durex Taste Me prezervatyvai suteikia jums ne tik apsaugą, bet ir skanius malonumo akcentus jūsų intymiam gyvenimui. Leiskite sau mėgautis naujomis skonio patirtimis ir kartu su Durex Taste Me prezervatyvais kurti ypatingus ir smagias akimirkas.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0.07
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
Prekės ženklas: Durex
Kvapas: Obuolių, bananų, apelsinų ir braškių
Ypatingos savybės: Kvepiantys
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser
EAN kodas: 5010232964594

"Durex Taste Me 12 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Elite 144 vnt. dėžutė - prezervatyvai yra populiarūs ir patikima apsaugos priemonė, padedanti apsisaugoti nuo neplanuotų nėštum...
Durex Invisible Extra Lubricated 24 vnt. - itin ploni prezervatyvai, sutepti gausesniu lubrikanto kiekiu. Šie prezervatyvai užti...
Durex Feel Thin Mix 40 vnt. - 40 ploniausių prezervatyvų rinkinys. Tai akščiausios kokybės apsaugos priemonė, kuri ne tik apsaugos nu...