Love Match Resistente prezervatyvai

Love Match Resistente prezervatyvai kaina:

€ 0,33
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Love Match Resistente Prezervatyvai: Maksimalus Saugumas Ir Patogumas

Jei ieškote prezervatyvų, kurie suteikia jums itin didelį saugumo lygį ir tuo pačiu yra patogūs naudoti, "Love Match Resistente" yra jūsų geriausias pasirinkimas. Šie lateksiniai prezervatyvai, turintys klasikinę rezervuaro formą, yra išskirtinai atsparūs, todėl tinka ilgalaikiams santykiams ir netgi analiniam seksui.

Pagrindinės Savybės:

  • Išskirtinai Atsparūs: "Love Match Resistente" prezervatyvai yra žinomi dėl savo didelio atsparumo. Dėl didesnio storio jie yra mažiau linkę plyšti, užtikrindami maksimalų saugumą ir apsaugą.

  • Patogūs Naudojimui: Nepaisant jų didesnio storio, šie prezervatyvai yra patogūs naudoti ir suteikia natūralių pojūčių malonumą.

  • Saugus Ir Patikimas: Jie yra pagaminti iš natūralaus latekso, atitinka griežtus saugumo standartus ir suteikia patikimą apsaugą nuo nepageidaujamo nėštumo bei lytiniu keliu plintančių ligų.

  • Universalus Dydis: Prezervatyvų vardinis plotis yra 53,5 mm, todėl jie puikiai tinka beveik visiems ir nereikalauja jokio perteklinio įtempimo.

"Love Match Resistente" prezervatyvai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori maksimalaus saugumo, tačiau nenori aukoti patogumo. Juos tinkamai naudojant, jie užtikrina, kad moteris būtų apsaugota nuo nepageidaujamo nėštumo, o abu partneriai - nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Tai yra puikus pasirinkimas, siekiant užtikrinti saugias ir malonias intymias akimirkas.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 193
Plotis (mm): 53
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Parduodama: Vienetais
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Love Match

"Love Match Resistente prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Feel Thin Extra Large 3 vnt dėžutėje - ne tik plonesni prezervatyvai, bet ir didesnio dydžio. Jeigu jums įprasti ploni prezervatyvai y...
 SKYN Selection 30 + 5 vnt Senses  - perkamiausių SKYN prezervatyvų rinkinys vienoje dėžutėje. Šiame rinkinyje esantys prez...
Itin ploni prezervatyvai Durex Real Feel - puikus pasirinkimas tiems kurie nori visiškai saugių lytinių santykių ir maksimalaus malon...