Exite Delay ejakuliacijai atitolinti

Exite Delay ejakuliacijai atitolinti kaina:

€ 15,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Excite Delay - ypatingas produktas, sukurtas tam, kad suteiktų vyrams ilgesnę seksualinę ištvermę ir padėtų kontroliuoti ejakuliacijos momentą. Šis produktas yra idealus tiems, kurie nori pagerinti savo seksualinį potencialą ir prailginti malonumo akimirkas.

Excite Delay savybės:

  1. Ejakuliacijos kontrolė: Excite Delay yra specialus produktas, kuris padeda sumažinti jautrumą ir atidėti ejakuliacijos momentą. Tai leidžia vyrams ilgiau išlaikyti seksualinę ištvermę, padidinant malonumo trukmę ir patiriant intensyvesnius orgazmus.

  2. Diskretiškas naudojimas: Šis produktas yra lengvai naudojamas ir diskretiškas. Jis gali būti naudojamas tiesiogiai ant odos arba kartu su prezervatyvu, užtikrinant patogumą ir diskretiškumą.

  3. Ilgalaikis poveikis: Excite Delay pasižymi ilgalaikiu poveikiu, todėl vienas tepalas ar purškalas užtikrina ilgalaikį rezultatą. Tai reiškia, kad Jums nereikės dažnai purkšti produkto, tačiau vis tiek mėgausitės ilgesniais ir patogesniais intymumo momentais.

  4. Komfortas ir saugumas: Excite Delay yra sukurtas iš kokybiškų, hipoalergeninių medžiagų, kurios yra saugios ir patogios naudoti. Jis neturi jokio nemalonaus kvapo arba dirginančio poveikio, todėl Jūs galite jaustis saugiai ir patogiai, naudodami šį produktą.

Specifikacija


Tūris: 20 ml
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Gamintojas: DIET ESTHETIC S.A.
EAN kodas: 8430830600590

"Exite Delay ejakuliacijai atitolinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Man Max Control 2 kaps. - maisto papildas, skirtas vyrams norintiems atitolinti ejakuliaciją, ir pagerinti savo seksualinę veiklą. Ši...
Tauro Delay Spray - uždelsėjas vyrams, norintiems pratęsti savo seksualinį malonumą. Aukštos konsentracijos Tauro Delay Spray pu...
Voulez-Vous Mojito - uždelsiančio poveikio aromatizuojantis gelis. Produktas pagamintas iš natūralių ingredientų, vandens pagrin...