EXS Delay Spray+ ejakuliacijai atitolinti

EXS Delay Spray+ ejakuliacijai atitolinti kaina:

€ 18,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Delay Spray+ - uždelsiantis purškilis vyrams, su patobulinta formule. Užmirškite "greitukus" susigrąžinkite pasitikėjimą savo jėgomis, kontroliuokite sėklos išsiveržimą, o Jūsų partnerė Jums padėkos. Per greitas sėklos išsiveržimas nebebus problema jei turėsite po ranka EXS Delay Spray+ ejakuliacijos atitolintoją. Pagamintas iš kūnui saugių medžiagų, savo sudėtyje neturi parabenų ir yra saugus naudoti su visų tipų prezervatyvais.

EXS Delay Spray+ naudojimas: papurškite ant varpos galvutės keletą kartų 10-15 minučių prieš lytinį aktą, ir Jūs galėsite mėgautis seksu ilgiau nei įprastai.

Tūris: 50 ml

Specifikacija


Pagrindas:
Tūris: 50 ml
EAN kodas: 5027701008154
Gamintojas: LTC Healthcare Ltd. Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Delay Spray+ ejakuliacijai atitolinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pjur Superhero Spray - puiki išeitis jei norite prailginti intymius malonumus. Šio purškiklio dėka išvengtsite a...
Tauro Delay Spray - uždelsėjas vyrams, norintiems pratęsti savo seksualinį malonumą. Aukštos konsentracijos Tauro Delay Spray pu...
Pjur Superhero Strong Spray 20 ml - nujautrinantis purškiklis, kuris padeda atitolinti ejakuliaciją, pailgina lytinį aktą ir padidina...