EXS Delay Spray ejakuliacijai atitolinti

EXS Delay Spray ejakuliacijai atitolinti kaina:

€ 8,49
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Delay Spray - purškiklis vyrams, kurie nori atitolinti sėklos išsiveržimą. Tiesiog reikia papurkšti ant varpos galvutės keletą kartų 10-15 minučių prieš ir jūs galėsite mėgautis neišdildomomis akimirkomis ilgiau nei įprastai. EXS Delay Spray purškiklis-uždelsėjas neturi savo sudėtyje parabenų ir yra saugus naudoti su visų tipų prezervatyvais. Priešlaikinė ejakuliacija nebėda jei po ranka EXS Delay Spray purškiklis.

Sudėtyje nėra lidokaino ar benzokaino.

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 50 ml
Parduodama: Vienetais
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės
Sudėtis (Ingredientai): Ethyl Alcohol, Clove Oil, Mono Propylene Glycol, Glycerin, Citric Acid P, Propyl Hydroxybenzoate, Methyl Hydroxybenzoate, Deionized water.
Ypatingos savybės: Atitolina ejakuliaciją
Gamintojas: LTC Healthcare Ltd. Anglija
EAN kodas: 5027701004545

"EXS Delay Spray ejakuliacijai atitolinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Peineili Delay Spray purškiklis padėsiantis išvengti per greito sėklos išsiveržimo. Vyriška, efektyvi priemonė p...
Powerect Natural Male Delay - gelis uždelsėjas, sukurtas vyrams turintiems problemų su priešlaikinę ejakuliacija. Pagamintas van...
COR rige A ejakuliacijos tabletės skirtos vidaus naudojimui, pašalinant problemą - ankstyvą ejakuliaciją. Jos idealios, jei yra skund...