Secret Play Delay Gel ejakuliacijai atitolinti

Secret Play Delay Gel ejakuliacijai atitolinti kaina:

€ 19,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Secret Play Delay Gel - gelis specialiai sukurtas vyrams, siekiant prailginti lytinį aktą ir suteikti nepakartojamą malonumą tiek jums, tiek jūsų partneriui. Šis gelis yra puikus pasirinkimas norint pagerinti intymias akimirkas ir kontroliuoti ejakuliaciją, leidžiančia mėgautis ilgesniu ir intensyvesniu seksu.

Pagrindinės savybės:

Efektyvus uždelsimo poveikis: Secret Play Delay Gel yra sukurta su specialia formulė, kuri padeda sumažinti varpos jautrumą ir atideda orgazmo pasiekimą. Tai leidžia jums ir jūsų partneriui mėgautis ilgesniu lytiniu aktu.

100% natūralūs ingredientai: Gelis pasižymi natūraliais ingredientais, kurie padeda kontroliuoti ejakuliaciją ir suteikia jums didesnę valdžią savo malonumui. Kokybė atitinka tarptautinius standartus. Tai užtikrina saugumą ir patogumą naudojimo metu.

Malonus pojūtis: Secret Play Delay Gel turi sklandžią ir neslipančią konsistenciją, suteikianti malonų prisilietimą prie odos ir lengvumą naudojimo metu.

Lengvas naudojimas: Gelį lengva naudoti - tiesiog tepkite nedidelį kiekį ant varpos prieš lytinį aktą ir palaukite kelias minutes, kol pasireikš efektas.

Universalus naudojimas: Secret Play Delay Gel gali būti naudojamas su prezervatyvais ar be jų, todėl galite pasirinkti jums tinkamiausią naudojimo būdą.

Specifikacija


Tūris: 15 ml
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Gamintojas: FEMARVI, S.L.
EAN kodas: 8435097831190

"Secret Play Delay Gel ejakuliacijai atitolinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Maxicontrol Spray Retardant - uždelsiantis purškiklis, specialiai sukurtas vyrams intymiai patirčiai pagerinti. Tai yra purški...
Pjur Superhero Delay Serum 20 ml - specialumas gelis-serumas, kuris sumažina varpos jautrumą ir prailgina lytinį aktą. Šio serumo dėk...
Powerect Natural Male Delay - gelis uždelsėjas, sukurtas vyrams turintiems problemų su priešlaikinę ejakuliacija. Pagamintas van...