Dragon Extra Strong

€ 25,99

Dragon Extra Strong - veiksminga vaistažolių piliulė, sukurta remiantis tradicinėmis Tibeto sveikatos ir mokslo teorijomis. Skirtos maksimaliai padidinti vyrų pasirodymus miegamajame. Išgerkite ne daugiau kaip 1 tabletę, mažiausiai pusvalandį prieš lytinį aktą, nevalgius tik su vandeniu. Maksimalus stiprumas, žolelių pagrindu be cheminių medžiagų. Veikia jau po 30 minučių. maisto papildas vyrams Dragon Extra Strong sustiprins erekciją ir išspręs potencijos problemas. Visada turėkite su savimi šio erekcijai stiprinti skirto maisto papildo ir būsite užtikrinti, kad reikiamu metu jūsų būsite garantuoti teigiamu rezultatu. Dragon Extra Strong - vyriška galia.

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 6 vnt.
Sudėtis (Ingredientai): GINKO BILOBA LEAF 90MG, GINSENG ROOT 100MG, DODDER SEED 70MG, RHODIOLA SACRA ROOT 60MG, FRUCTUS LYCII FRUIT 100MG, CINNAMON BARK 80MG
Ypatingos savybės: Sustiprina erekciją, stimuliuoja
Prekės ženklas: POWERtabs

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00