SKYN Original 10 vnt. prezervatyvai

SKYN Original 10 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 5,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

SKYN Original 10 vnt. dėžutė - ploni prezervatyvai be latekso. Populiariausias SKYN prezervatyvas kuris yra pagamintas iš plonos, inovatyvios medžiagos. Prezervatyvai supakuoti originalioje gamintojo pakuotėje po 10 vienetų. Žemiausią SKYN Original kainą garantuojame!

SKYN Original prezervatyvai yra tobula dermė tarp saugumo, komforto ir natūralumo. Šie prezervatyvai yra sukuriami su ypatingu dėmesiu jūsų intymumui, suteikiantiems jums galimybę pasinerti į nepriekaištingą intymių akcijų pasaulį. Šis 10 vnt rinkinys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia patogumo, saugumo ir netgi aistringumo.

SKYN Original prezervatyvai išsiskiria ypatingu dėmesiu kokybei ir natūralumui. Jie yra pagaminti iš revoliucingos, patentuotos SKYNFEEL medžiagos, kuri yra ne latekso ir ne silikono, o specialiai sukurta poliizopreno medžiaga. Šis naujoviškas pasirinkimas suteikia jums jautrumą ir natūralumą, kurių reikia maloniems intymiems momentams.

Šių prezervatyvų paviršius yra lygus ir švelnus, leidžiantis natūraliam slinkimui ir švelniai prisitaikyti prie jūsų kūno. SKYN Original prezervatyvai yra labai ploni, tačiau nepaliekantys abejonių dėl saugumo. Jie pasižymi puikiu elastingumu ir patvarumu, užtikrinantys patogų dėvėjimą ir saugumą intymiems akcijoms.

Šis 10 vnt rinkinys yra tinkamas tiek vyrams, tiek moterims, kurie nori pasijusti gerai, saugiai ir patenkintai tuo pačiu metu. Jų diskretiškas dizainas ir kompaktiškas pakavimas leis jums lengvai juos pasiimti su savimi, kad intymių akcijų aistringumas visada būtų po ranka.

SKYN Original prezervatyvai 10 vnt dėžutėje – tai daugiau nei tik saugumas. Tai yra intymumas, komfortas ir patogumas, apvynioti jautrumu ir natūralumu. Pasitikėkite jais ir leiskite sau mėgautis kiekviena akimirka su tuo, kurį mylite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliizopreno
Ilgis (mm): 185
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0.035
Prekės ženklas: SKYN gamintojo prekės
Parduodama: Dėžutėse po 10 vnt.
Ypatingos savybės: Be latekso, ypatingai ploni
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Lifestyles Healthcare Pte Ltd.
EAN kodas: 5011831092169

"SKYN Original 10 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Mantas
2024-02-11 12:03

Gera kaina, kokybiški prezervatyvai

Vidas
2024-02-04 11:55

Puiki parduotuvė

Martynas
2024-01-28 12:45

Geriausia kaina kokia radau. Pristatymas taipogi labai pigus

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


SKYN Extra Lubricated 24 vnt. dėžutė - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno įnovatyvios medžiagos, kuri yra tvirtesnė ...
Skyn Elite 24 vnt. dėžutė - ypač ploni prezervatyvai, puikiai tinkantys tiems, kurie nori maksimalaus jautrumo sekso metu. Šie SKYN E...
€ 1,09
Išparduota
SKYN Cooling prezervatyvai be latekso pagaminti iš poliizopreno bei papildomai sutepti švelniai šaldančiu lubrikantu, k...