SKYN Extra Lubricated 24 vnt. prezervatyvai

SKYN Extra Lubricated 24 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 14,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

SKYN Extra Lubricated 24 vnt. dėžutė - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno įnovatyvios medžiagos, kuri yra tvirtesnė ir plonesnė už tradicišką lateksą. Prezervatyvai SKYN Extra Lubricated papildomai sutepti gausesniu nei įprastai lubrikanto kiekiu. Papildomas lubrikanto kiekis, dar malonesnėms jūsų intymioms akimirkoms. Jeigu jaučiate, kad intymių santykių metų patiriate diskomfortą dėl išsausėjumo, tai Skyn Extra Lubricated prezervatyvai, kaip tik jums.

Tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia išskirtinio jautrumo ir malonumo. Skyn Extra Lubricated prezervatyvas yra pagamintas iš revoliucingos SKYNFEEL medžiagos, kuri yra pagaminta ne iš latekso ir ne silikono, suteikiant jums natūralumo jausmą ir puikų elastingumą.

Šie prezervatyvai yra ypač lubrikuoti, tam, kad užtikrintų optimalų drėkinimą ir patogumą. Tai padeda sumažinti trintį ir leidžia mėgautis švelniu slinkimu, kurio reikia maloniam intymumui. Skyn Extra Lubricated prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims, kurie siekia ypatingo dėmesio ir jautrumo intymumo akimirkoms.

Pagrindinės savybės:

  • Be latekso
  • Sutepti gausesniu lubrikanto kiekiu
  • Plonesni ir tvirtesni nei įprasti prezervatyvai pagaminti iš latekso
  • Ekonomiškoje 24 vinetų pakuoptėje

Šie prezervatyvai yra diskretiški, ploni, tačiau labai patvarūs. Jų paviršius yra švelnus ir prisitaikantis, suteikiantis natūralų jausmą ir leidžiantis jums pasijusti visiškai saugiai ir patenkintai. Skyn Extra Lubricated prezervatyvai yra sukurti galvojant apie jūsų intymumo poreikius, kad kiekvienas akimirkas galėtumėte jaustis ypatingai.

Pasitikėkite Skyn Extra Lubricated prezervatyvais ir leiskite sau mėgautis intymių akcijų malonumu su tuo, kurį mylite, visada žinodami, kad esate saugūs ir komfortiški. Supakuoti originalioje gamintojo pakuotėje po 24 vnt.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliizopreno
Ilgis (mm): 185
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,035
EAN kodas: 5011831100048
Parduodama: Dėžutėse po 24 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Lifestyles Healthcare Pte Ltd. Anglija
Prekės ženklas: SKYN gamintojo prekės

"SKYN Extra Lubricated 24 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Vaidas
2024-01-11 22:24

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


SKYN Extra Lubricated 24 vnt. dėžutė - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno įnovatyvios medžiagos, kuri yra tvirtesnė ...
SKYN Extra Lubricated 10 vnt. dėž. - prezervatyvai be latekso pagaminti iš poliizopreno bei papildomai sutepti lubrikantu dar puikesn...
SKYN Extra Lubricated prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno įnovatyvios medžiagos, kuri yra tvirtesnė ir plonesnė už tr...