Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml stimuliuojantis gelis

Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml stimuliuojantis gelis kaina:

€ 7,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml. – stimuliuojamis Desirex gelis, skirtas orgazmo intensyvumui stiprinti! Keli Lašai preliudijos metu sužadina šilumos, šalčio ir dilginimo pojūčius, padidinančius partnerės intymių vietų jautrumą. Sustiprinkite jos patiriamą malonumą ir jūsų abiejų intymi patirtis taps ryškesnė! Šis Durex Intense Orgasmic Gel produktas nėra lubrikantas, tai – stimuliuojamasis gelis, todėl pakanka vos 2-3 jo lašų (vieno buteliuko užtenka 20 kartų). Praskaidrinkite nusistovėjusius lytinius santykius kartu su Durex Intense Orgasmic Gel geliu.

Durex Intense Gel yra intymumo produktas, kurio pagrindinės savybės yra skirtos padidinti seksualinį malonumą ir jausmingumą lytinių santykių metu. Šio gelių paskirtis yra suteikti papildomą stimuliaciją ir intensyvumą intymumo akimirkoms. Pagrindinės savybės yra:

  • Sensuali stimuliacija: Durex Intense Gel yra praturtintas specialiomis sudedamosiomis dalimis, kurios gali padidinti jautrumą ir kraujo tekėjimą į jautriąsias sritis. Tai gali suteikti stipresnį pojūtį ir jausmą, didinant seksualinį malonumą.

  • Glaistyta gelio konsistencija: Gelio konsistencija yra glaistytas ir švelnus, todėl jį lengva naudoti ir lengvai įmasažuoti jautriose srityse.

  • Intensyvumo padidinimas: Durex Intense Gel gali padidinti intymumo akimirkų intensyvumą ir padėti jums ir jūsų partneriui pasiekti didesnį seksualinį malonumą.

  • Nesudaro kontraceptinės apsaugos ar profilaktikos funkcijos: Svarbu paminėti, kad Durex Intense Gel nėra skirtas kaip kontraceptikas arba lytinių ligų profilaktikos priemonė. Jis yra tiesiog produktas, kuris gali pridėti papildomą jausmą ir malonumą intymumo akimirkoms.

Rekomenduojama laikytis gamintojo nurodymų dėl naudojimo ir saugumo. Prieš naudojant produktą, svarbu perskaityti sudedamųjų dalių sąrašą ir nurodymus, ypač jei turite jautrią odą arba alergijos reakcijas.

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Parduodama: Dėžutėse po 1 vnt.
Tūris: 10 ml
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės
Sudėtis (Ingredientai): Aqua, Propylene Glycol, Arginine, Lactic Acid, Hydroxyethyl Cellulose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Flavour, Isopulegol, Methylparaben.
Ypatingos savybės: Žadina aistrą, stimuliuoja.
Gamintojas: Reckit Beckiser. Anglija
EAN kodas: 5900627068344

"Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml stimuliuojantis gelis" atsiliepimai ir įvertinimai


Arnoldas
2024-01-29 08:33

Pigiau nei kitur, pristatė greitai

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


V-Activ Stimulating Creme Woman 50 ml - Moterys, sužadinkite savo seksualinę aistrą ir pajuskite malonumą, kurio dar neturėjote! Šis ...
Shunga Hold Me Tight - stebuklingas gelis, pagamintas specialiai moterims iš natūralių ingridientų, turintis sutraukiančių savybių. M...
Patirkite aukščiausios kokybės intymų malonumą su HighOnLove Stimulating O Gel. Šis stimuliuojantis gelis yra puikus pasirinki...