Anal Fantasy Collection The Pegger

€ 33,99

Anal Fantasy Collection The Pegger - analinis žaisliukas poroms. Skirtas P taško stimuliavimui. Analinio Dildo, strapono ir jūsų partnerės pagalba, šis rinkinukas suteiks daug malonių pojūčių. Anal Fantasy Collection The Pegger puikiai tiks dar nepatyrusiems ar mažai patyrusiems analinių žaidimų srityje.

Šiame rinkinyje esantį Dildo galite naudoti ne tik žaidimuose dviese, bet ir solo žaidimams vonioje. Dildo puikiai prilips prie ligaus paviršiaus vonios kambaryje.

Taipogi galite į esantį Strap On diržą įstatyti ir kitų matmenų analinius ar vaginalinius Dildo. Ši prekė puikiai tiks ne tik M+V bet ir M+M.

Šis idealaus dydžio dildo, puikiai tiks jūsų pirmajam analiniam susitikimui. Jis pakankamai mažas, kad negąsdytų, bet tuo pačiu ir pakankamai didelis, kad suteiktų daug malonių stimuliacijų. Anal Fantasy Collection The Pegger sumaniai išlenktas, kad lengvai pasiektų prostatą ar kitas jautrias vietas. Patvarūs keturių krypčių nailoniniai dirželiai lengvai prisitaiko prie įvairių dydžių. Lengvai valomas antibakteriniu žaisliukų valikliu arba nuplaunamas šiltu muiluotu vandeniu.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): PVC
Spalva (Color): Juoda
Prekės ženklas: Anal Fantasy
Atsparus vandeniui: Taip
Gamintojas: Pipedream Products LLC. JAV
EAN kodas: 603912332582

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00