Dillio Body Dock Se Strap-on

Dillio Body Dock Se Strap-on kaina:

€ 69,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Dillio Body Dock Se strap-on diržas – Jūsų pažintis su naujais malonumais ir pasitikėjimo stiprinimas!

Šis aukštos kokybės strap-on diržas leis Jums išpildyti savo fantazijas ir patirti visišką kontrolę. Dillio Body Dock Se diržas yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems naudotojams, kurie nori praplėsti savo intymius horizontus.

Dillio Body Dock Se pagrindinės savybės:

  1. Patogumas ir pritaikomumas - šis strap-on diržas yra puikiai pritaikytas prie kūno formų. Galite reguliuoti apimtį, kad būtų užtikrintas patogus ir saugus tvirtinimas. Elastingi ir reguliuojami dirželiai užtikrins patogumą naudojimo metu.
  2. Universali galimybė - Dillio Body Dock Se diržas tinka daugybei įvairių dildo ir vibratorių su siurbiamuoju pagrindu. Galite lengvai prisegti savo mėgstamus prietaisus ir patirti naujus malonumus tiek savo paties, tiek savo partnerio džiaugsmui.
  3. Stabilumas ir tvirtumas - šio diržo konstrukcija užtikrina didelį stabilumą ir tvirtumą naudojimo metu. Galite būti tikri, kad Jūsų pasirinktas prietaisas liks tvirtai pritvirtintas ir suteiks potyrių gausą.

Dillio Body Dock Se strap-on diržas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra saugios kūnui ir lengvai valomos. Jis suteiks jums ilgalaikį malonumą ir patirtį be jokių kompromisų.

Nepamirškite naudoti lubrikanto, kad būtų užtikrintas sklandus ir komfortiškas naudojimas. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šis diržas nėra vandeniui atsparus, todėl būkite atsargūs ir išlaikykite jį sausoje ir švarioje vietoje.

Dillio Body Dock Se strap-on diržas - tai galingas ir patogus prietaisas, kuris atvers naujas galimybes jūsų intymuiose potyriuose. Leiskite sau pasinerti į naujus malonumo lygius.

Specifikacija


Ilgis: 137 cm
Prekės ženklas: Pipedream
Gamintojas: Pipedream. JAV
EAN kodas: 603912772487

"Dillio Body Dock Se Strap-on" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Fetish Fantasy Beginner’s Penetrix Strap-on - straponas, kurį sudaro analinis dildo ir virvelės, kurių pagalba strap on bus ten kur ir...
Mr.Intense Strap-On Harness - itin patogus strap-on seksui skirtas diržas. Mr.Intense Strap-On Harness diržas yra pagamintas iš ...
Elite Vibrating Double Delight Strap-On - dvigubo įsiskverbimo dildo, su reguliuomais dirželiais. Šis violetinės spalvos strap-on sek...