Body Dock Original Strap-on

Body Dock Original Strap-on kaina:

€ 60,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Body Dock Original - patogus strap-on diržas, su reguliuojamais dirželiais. Body Dock Lap Strap strap-on diržas yra pagamintas iš aukštos kokybės ABS ir poliamido medžiagų, kurios yra saugios kūnui ir lengvai valomos. Jis suteiks jums ilgalaikį malonumą ir patirtį be jokių kompromisų.

Body Dock Original pagrindinės savybės:

Patogumas ir pritaikomumas - šis strap-on diržas yra puikiai pritaikytas prie jūsų ūno formų. Galite reguliuoti apimtį, kad būtų užtikrintas patogus ir saugus tvirtinimas. Elastingi ir reguliuojami dirželiai užtikrins patogumą naudojimo metu.

Universali galimybė - Body Dock Original diržas tinka daugybei įvairių dildo ir vibratorių su siurbiamuoju pagrindu. Galite lengvai prisegti savo mėgstamus prietaisus ir patirti naujus malonumus tiek savo paties, tiek savo partnerio džiaugsmui.

Stabilumas ir tvirtumas - šio diržo konstrukcija užtikrina didelį stabilumą ir tvirtumą naudojimo metu. Galite būti tikri, kad Jūsų pasirinktas prietaisas liks tvirtai pritvirtintas.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliamidas
Diametras Ø: Prijungimo plokštės skersmuo 8,6 cm
Ilgis: Klubų diržas reguliuojamas nuo 61 cm iki 137 cm
Prekės ženklas: Pipedream
Spalva (Color): Juoda
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pipedream, JAV
EAN kodas: 603912774023

"Body Dock Original Strap-on" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Anal Fantasy Collection The Pegger - analinis žaisliukas poroms. Skirtas P taško stimuliavimui. Analinio Dildo, strapono ir jūsų part...
Fetish Fantasy 6 Hollow Strap-on - funkcionalus tuščiaviduris strap-on dildo, kuris suteikia naujų ir jaudinančių patirčių po...
Intense Hollow Strap-on 16 cm - aukštos kokybės, tuščiaviduris dildo su strap-on diržais, kuris suteikia nepakartojamų po...