Fetish Fantasy Beginner’s Penetrix Strap-on

€ 27,95

Fetish Fantasy Beginner’s Penetrix Strap-on - straponas, kurį sudaro analinis dildo ir virvelės, kurių pagalba strap on bus ten kur ir reikia viso lytinio akto metu. Šis žaisliukas skirtas poroms, kurios nori išbandyti analinį ir yra nepatyrę šioje srityje. Fetish Fantasy Beginner’s Penetrix Strap-on puikiai tinka poroms V+M ir M+M. Analinio dildo matmenys yra 15 cm ilgio ir 2,6 cm skermens. pagamintas iš juodos spalvos, žmogaus kūnui saugaus PVC plastiko. Šis dildo yra šiek tiek lankstus ir turi smailėjantį galą, kad būtų lengviau įsiskverbti dar nepatyrusiems.

  • Dildo su dirželiu
  • Reguliuojamas
  • Su ryškiomis galvutėmis ir venomis
  • Šis tikroviškas, dirželiu prisegamas dildo leidžia žaisti karštus vaidmenis. Glans ir venos taip pat suteikia papildomos stimuliacijos. Diržai yra reguliuojami, todėl puikiai tiks.

Fetish Fantasy Beginner’s Penetrix Strap-on skirtas išskirtai moterims, kad suteiktų savo partneriui ar partnerei intensyvių pojūčių.

 

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): PVC
Diametras Ø: 2,6 cm
Ilgis: 15 cm
Prekės ženklas: Fetish Fantasy
Spalva (Color): Juoda
Atsparus vandeniui: Taip
Gamintojas: Pipedream Products LLC. JAV
EAN kodas: 603912263121

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00