Sweet Smile Loveballs Remote Controlled vaginaliniai kamuoliukai

Sweet Smile Loveballs Remote Controlled vaginaliniai kamuoliukai kaina:

€ 59,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Sweet Smile Loveballs Remote Controlled - vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai, kontroliuojami nuotoliniu būdu, sukurti siekiant pagerinti moters intymų gyvenimą. Šie Sweet Smile Loveballs Remote Controlled kamuoliukai dažnai būna naudojami ne tik kaip malonumo priemonė, bet ir kaip būdas stiprinti intymių raumenų sistemą. Sekso žaisliukas yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų, yra lengvai valomas, ir patogus naudoti.

Pgrindinės savybės:

  • 7 vibracijos rėžimai: Sweet Smile Loveballs Remote Controlled pasižymi 7 vibracijos ritmais, leidžiančiais pritaikyti pojūčius pagal asmeninius pageidavimus.
  • Nuotolinis valdymas: leidžia partneriui ar jums pačiam valdyti vibracijos ar kitų funkcijų intensyvumą ir ritmą nuotoliniu būdu, suteikiant daugiau kontrolės ir kūrybiškumo intymiuose santykiuose.
  • Medžiagos: aukštos kokybės silikonas, užtikrina patogumą, saugumą odai ir lengvą valymą.
  • Įkvepiantis dizainas: Sweet Smile Loveballs Remote Controlled stilingas ir subtilus dizainas, atitinka išrankiausiojo estetinį skonį.
  • USB įkrovimas: patogus USB įkrovimas, eliminuojant poreikį nuolat keisti baterijas.
  • Tylus: produkto veikimas yra tylus, suteikiantis vartotojui diskretiškumą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 3,8 cm
Ilgis: 21 cm
Spalva (Color): Ružava
EAN kodas: 4024144606573
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
Sertifikatai: CE
Gamintojas: OV-GROSSHANDEL, GERMANY
Prekės ženklas: You2Toys gamintojo prekės

"Sweet Smile Loveballs Remote Controlled vaginaliniai kamuoliukai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Satisfyer V Balls - spalvingų vaginalinių kamuoliukų rinkinys. Visi trys vaginaliniai kamuoliukai yra tokio pat dydžio, tačiau skirtingų svo...
Svakom Elva - violetinės spalvos, vibruojantis kiaušinėlis. Šis sekso žaisliukas turi 5 vibracijos funkcijas, ir 5 intesyvumo ...
A Deeply Pleasure Spiky Balls vaginaliniai kamuoliukai tai non-stop malonumui. Jų viduje yra plieno rutuliukai kurie judėdami sukelia vibrac...