Pillow Talk Frisky vaginaliniai kamuoliukai

Pillow Talk Frisky vaginaliniai kamuoliukai kaina:

€ 34,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Pillow Talk Frisky - elegantiški vaginaliniai kamuoliukai, prabangus ir veiksmingas būdas stiprinti intymių raumenų struktūrą ir tuo pačiu metu patirti malonumą. Šie kamuoliukai sukurti siekiant suteikti Jums ne tik treniruotės naudą, bet ir prabangią patirtį. Vaginalinių kamuoliukų rinkinyje yra vienas - viengubas, antras - dvigubas, ružavos spalvos kamuoliukai, ištraukimo virvelės puoštos Swarovskio kristalais.

Viengubo kamuoliuko: visas ilgis 15 cm, skersmuo 3,2 cm, svoris: 48 g. Dvigubų kamuoliukų: visas ilgis 20,3 cm, skersmuo 3,2 cm, svoris 75 g.

Pagrindinės Pillow Talk Frisky savybės:

  • Stilingas dizainas: Frisky vaginaliniai kamuoliukai išsiskiria prabangu dizainu ir pritraukiančia išvaizda. Jų elegantiška išvaizda atspindi prabangą ir kokybę.

  • Silikonas: pagaminti iš aukštos kokybės silikono, šie kamuoliukai yra švelnūs, ir visiškai saugūs naudoti. Silikonas yra nepralaidus bakterijoms, todėl šie kamuoliukai yra lengvai priežiūrimi.

  • Rinkinys: komplekte yra 2 svorio variantai, leidžiantys Jums pradėti nuo lengvesnio ir pereiti prie sunkesnio. Tai suteikia Jums galimybę visapusiškai kontroliuoti savo treniruotės intensyvumą. Savo viduje kamuoliukai turi besisukančius svarelius, šie su kiekvienu judesiu sukelia vibracijas, kurios sustiprina raumenų susitraukimus.

  • Diskretus naudojimas: Pillow Talk Frisky kamuoliukai yra diskretūs, todėl juos galite naudoti bet kur ir bet kada, be jokio diskomforto.

  • Poveikis intymiai sveikatai: sustiprinkite savo dubens dugno raumenis, pagerinkite kraujo apytaką ir patirsite didesnį malonumą intymių santykių metu.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 3,2 cm
Ilgis: 15 cm, 20,3 cm
Spalva (Color): Ružava
EAN kodas: 677613567161
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pillow Talk
Prekės ženklas: EXXXPERIENCE

"Pillow Talk Frisky vaginaliniai kamuoliukai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Sweet Smile Loveballs Remote Controlled - vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai, kontroliuojami nuotoliniu būdu, sukurti siekiant pagerinti ...
Funky Love Balls - 23cm ilgio, 3,5cm skersmens ir 73g svorio rožinės spalvos plastikiniai vaginaliniai kamuoliukai. Funky Love Balls vaginal...
Silhouette S1 Kegel Exerciser - vibruojantys vaginaliniai kamuoliuka, pagaminti iš aukščiausios kokybės silikono. Intensyvumo ...