AQUAglide Strawberry 100 ml

€ 9,69

AQUAglide Strawberry Braškė 100 ml - lubrikantas pagamintas vandens pagrindu, patikimas sprendimas, kai makšties natūralus drėkinimas yra nepakankamas. Bet net ir be šios problemos, jis suteikia didesnį intensyvumo pojūtį ir daugiau įspūdžių mylėjimosi metu. Švelnus lubrikantas, nepaliekantis dėmių. Praturtintas braškių aromatų, kad jūsų meilės žaidimai būtų dar malonesni. Aquaglide Strawberry lubrikantas vertinamas dėl savo labai švarios formulės, kas leidžia juo naudotis net turint itin jautrią odą. Vokietijoje pagamintas ir šios šalies dermatologų patvirtintas asmeninis lubrikantas. Braškinis lubrikantas Aquaglide Strawberry supakuotas patogioje 100 ml talpos pakuotėje. Šis lubrikantas yra valgomas, todėl galite naudoti ir oralinio sekso metu.

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 100 ml
Sudėtis (Ingredientai): Aqua, Vegetable Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Sodium Methylparaben, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Aroma
Prekės ženklas: JoyDivision
Kvapas: Braškių
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Joydivision. Vokietija
EAN kodas: 4028403117909

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00