Lovense Lush 3 vibratorius

Lovense Lush 3 vibratorius kaina:

€ 147,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Lovense Lush 3 - išskirtinai inovatyvus ir aukštos kokybės klitorio ir g-taško vibruojantis kiaušinėlis, kuris suteiks Jums nepakartojamą malonumo patirtį. Tai yra išmanus sekso žaislas, kurį galite valdyti per mobiliąją programėlę, leidžiančią Jums pasirinkti malonumo lygį ir patirtį pagal savo norus.

Lush 3 pagrindinės savybės:

  1. Išskirtinis dizainas: Lovense Lush 3 turi modernų ir elegantišką dizainą, puikiai pritaikytą klitorinio ir g-taško stimuliacijai. Jo ergonomiškas ir minkštas silikoninis korpusas užtikrins patogumą ir malonumą naudojimo metu.

  2. Išmanioji technologija: Šis vibruojantis kiaušinėlis gali būti valdomas per mobiliąją programėlę, kuri yra suderinama su Android ir iOS įrenginiais. Tai leis jums lengvai ir diskretiškai keisti vibracijos režimus ir intensyvumą, net iš tolimo atstumo.

  3. Daugybė vibracijos režimų: Lovense Lush 3 siūlo daugybę skirtingų vibracijos režimų, kurie leis jums atrasti būtent Jums tinkamiausią ir maloniausią stimuliaciją. Galite pasirinkti iš įvairių pulsacijos ir ritmo variantų, taip pat sinchronizuoti vibracijas su muzika arba garsu.

  4. Galingas ir tylus: Šis sekso žaisliukas yra 4 kartus galingesnis nei dauguma meilės kiaušinėlių, tačiau tuo pačiu metu tylus, užtikrinantis diskretišką naudojimą netgi triukšmingoje aplinkoje.

  5. USB pakrovimas: Lovense Lush 3 lengvai įkraunamas per USB, todėl nereikia pakeisti baterijų. Tai yra ekologiškas ir patogus sprendimas, kuris užtikrins ilgalaikį naudojimą be jokių pertraukų.

  6. Atsparus vandeniui: Šis vibratorių yra atsparus vandeniui, todėl galite jį naudoti ne tik lovose, bet ir duše ar vonioje.

Lovense Lush 3 sekso žaisliuko inovatyvios funkcijos ir valdymo galimybės per mobiliąją programėlę leis jums išplėsti savo intymumo ribas ir atrasti naujų malonumo lygių. Tai yra puiki pasirinkimo galimybė tiems, kurie ieško aukštos kokybės ir išskirtinio malonumo klitorio ir g-taško stimuliacijai.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 3,7 cm
Ilgis: 7,6 cm
Spalva (Color): Ružava
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
EAN kodas: 728360599728
Atsparus vandeniui: Taip
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Hytto Ltd
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Lovense Lush 3 vibratorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


AWAQ.U Vibrator 04 - dvigubas vibratorius, su vaginaline ir analine stimuliacija. Tai aukštos kokybės ir inovatyvus vibratorius, suku...
Svakom Elva - violetinės spalvos, vibruojantis kiaušinėlis. Šis sekso žaisliukas turi 5 vibracijos funkcijas, ir 5 intesyvumo ...
Lelo Smart Wand 2 Medium Deep Rose - prabangus masažuoklis, galingesnis nei, bet kuris kitas įkraunamas Massager rinkoje. Vidutinio dydžio L...