Addicted Toys Travel Cleaner 1

Addicted Toys Travel Cleaner 1 kaina:

€ 26,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Addicted Toys Travel Cleaner 1 - kompaktiška, analinė klizma, sukurta taip, kad užtikrintų maksimalią higieną, ypač kelionėse, kai kitos priemonės nebūna pasiekiamos. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, ši klizma užtikrina jūsų saugumą ir patogumą. Tai universalaus dydžio produktas, tad ją gali naudoti dauguma žmonių, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus.

Pagrindinės savybės:

  • Puikiai tinka kelionėms: ši klizma yra kompaktiška, ypatingai patogi kelionėms. 

  • Aukštos kokybės medžiagos: gaminant šią klizmą naudojamos aukštos kokybės, saugios ir ilgaamžės medžiagos, kurios lengvai valomos.

  • Paprastas naudojimas: Addicted Toys Travel Cleaner 1 klizma paprasta naudoti, net jei nesate patyręs šio tipo priemonių naudotojas. Ši klizma puikiai tinka higienos procedūroms ir seksualiniam komfortui užtikrinti.

  • Talpa: klizmos talpa 250 ml, tinkama daugumai naudotojų ir užtikrina efektyvų valymą, tačiau ji kompaktiška ir tinkama kelionėms.

Apie produktą:

  • Medžiaga: pagaminta iš aukštos kokybės PVC medžiagos, be ftalatų, saugios ir ilgaamžės medžiagos, užtikrinančios jūsų saugumą ir komfortą.
  • Talpa: 250 ml
  • Ilgis: 16 cm, įterpimo ilgis 6 cm
  • Spalva: juoda

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): PVC
Ilgis: 16 cm
Spalva (Color): Juoda
EAN kodas: 8435565909062
Tūris: 250 ml
Sertifikatai: CE
Prekės ženklas: Addicted Toys gamintojo prekės

"Addicted Toys Travel Cleaner 1" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Anbiguo Travel Cleaner - universali automatinė klizma, užtikrinanti gilų valymą. Lengvas mygtukinis valdymas, įjungimas ir išjungimas...
Colt Anal Douche klizma su dviejais antgaliais, aukštos kokybės, patikimas prietaisas, skirtas intymiai higienai ir pasiruošim...
Metalhard Intimate Douche II - dušo antgalis, norintiems pasiekti malonumo ir atsipalaidavimo akimirkas be jokių rūpesčių. Šis...