Colt Anal Douche intymiai higienai

Colt Anal Douche intymiai higienai kaina:

€ 31,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Colt Anal Douche klizma su dviejais antgaliais, aukštos kokybės, patikimas prietaisas, skirtas intymiai higienai ir pasiruošimui analiniams malonumams. Ši klizma puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems naudotojams, kurie siekia optimalios higienos ir komforto. Colt Anal Douche klizma yra puikus pasirinkimas norintiems pasirūpinti švara, higiena ir komfortu analinių patirčių metu.

Pagrindinės savybės:

Efektyvus švarumas ir higiena: Colt Anal Douche klizma leidžia jums pasirūpinti itin efektyviu ir išsamiu analiniu išsivalymu.

Dvejopas naudojimas: Tinka ir analinei ir vaginalinei higienai.

Ergonominis dizainas: Klizmos dizainas yra ergonomiškas ir patogus naudoti. Jos forma leidžia lengvai laikyti, valdyti ir įvesti vandenį į norimą vietą.

Plačiaspektris naudojimas: Colt Anal Douche klizma yra tinkama naudoti tiek prieš analinį lytį, tiek tiesiog norint pasirūpinti švarumu. Tai gali padėti sumažinti įtampą ir užtikrinti patogumą.

Didelis talpumas: Klizmos talpa yra optimali analiniam valymui. Tai reiškia, kad galite efektyviai ir pakartotinai išvalyti sritį be pertraukų.

Higieniškumas ir kokybė: Colt Anal Douche klizma yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra saugios jūsų odai ir sveikatai. Tai užtikrina patogumą ir saugumą naudojimo metu.

Specifikacija


Ilgis: Antgalio ilgis: 8 cm
Prekės ženklas: Calexotics gamintojo prekės
Gamintojas: California Extic Novelties, LLC.
EAN kodas: 716770031471

"Colt Anal Douche intymiai higienai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Intimichic Menstrual Cup L - menstruacinė taurelė, yra puiki priemonė užtikrinti jūsų patogumą menstruaciniu laikotarpiu, ir tuo pačiu rūpin...
Metalhard Intimate Douche II - dušo antgalis, norintiems pasiekti malonumo ir atsipalaidavimo akimirkas be jokių rūpesčių. Šis...
Nina Menstrual Cup S - menstruacinė taurelė, tai patikima ir draugiška aplinkai alternatyva, užtikrinanti jūsų patogumą b...