Durex Extra Safe prezervatyvai

Durex Extra Safe prezervatyvai kaina:

€ 0,56
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Extra Safe - saugiausi Durex sargiai, sukurti iš ypatingai tvirto latekso, kad suteiktų maksimalią apsaugą. Naudodami šiuos prezervatyvus galite būtį užtikrinti, kad jie nesuplyš. Durex Extra Safe prezervatyvai yra patys saugiausi pasaulyje, kurie tikrai apsaugos nuo neplanuoto nėštumo bei litiniu keliu plintančių ligų. Jeigu ieškote, saugaus, patikimo prezervatyvo, tai šis Durex Extra Safe prezervatyvas kaip tik jums.

Kaip ir visos kitos, Reckitt Benckiser apsaugos priemonės, taip ir Durex Extra Safe sargiai yra gaminami iš aukščiausios kokybės, natūralaus kaučiuko latekso gumos. Prieš supakuodami, visi prezervatyvai yra patikrinami elektroniniu būdu, kad nebūtų supakuota nekokybiška produkcija.

Prezervatyvai Durex Extra Safe

„Durex Extra Safe“ prezervatyvai skirti tiems klientams, kurie nori gauti maksimalią apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ar lytinių santykių metu, plintančių ligų. Šie sargiai yra įprasto dydžio, gamintojo nurodomas plotis yra 56 mm, o ilgis – 205 mm. Šio prezervatyvo sienelės storis siekia 0,08 mm., kas užtikrina maksimalią apsaugą.

Durex Extra Safe savybės

Ši apsaugos priemonė sukurta taip, kad suteiktų jums maksimalią apsaugą, Durex Extra Safe prezervatyvai yra šiek tiek storesni ir papildomai sutepti, kad būtų patogiau, todėl galėsite mėgautis saugiais ir maloniai lytiniais santykiais be streso. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės vien tik maloniais pojūčiais. Taipogi šie sargiai yra puiki apsauga lytiniu keliu plintančioms ligoms.

Atminkite, kad nė viena kontracepcijos priemonė neapsaugo nuo nėštumo, ŽIV ar lytiniu keliu plintančių infekcijų 100%.

  • Pagamintas iš šiek tiek storesnio latekso ir papildomai suteptas švelniu lubrikantu
  • Lengvai užsidedamas, lygios formos
  • Su rezervuaru spermai prezervatyvo gale
  • Durex kokybė: 100% patikrinta elektroniniu būdu, kiekvienai partijai atlikti dar 5 kokybės testai

Prezervatyvus laikykite vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių.

Kainų lentelė


Kiekis 1-19 20-49
Kaina € 0,57 € 0,55
50-99 100+
€ 0,52 € 0,51

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.08
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Ypatingai tvirti
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthacare. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Extra Safe prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Gustavas
2024-02-04 00:01

kadangi jie yra gan stori, tai lytinis aktas tampa ne toks jautrus. galima žiūrėti į tai kaip į pliusą ir minusą, nes kadangi mažiau jautru, atitolina ejakuliacija gan stipriai

Agne
2023-12-07 14:16

Saugūs, kokybiški. Rekomenduoju.

TOMAS
2022-04-06 06:49

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Intense 3 vnt. - tai naujiena kurią privalote išbandyti jei dar nesate išbandę. Naujieji Durex Intense prezervatyvai yra...
Durex Feel Thin Mix 40 vnt. - 40 ploniausių prezervatyvų rinkinys. Tai akščiausios kokybės apsaugos priemonė, kuri ne tik apsaugos nu...
Durex Mutual Pleasure 3 vnt. - prezervatyvai su briauniuota ir taškuota tekstūra, sutepti specialiu lubrikantu, kuris padeda atitolin...