Durex Intense prezervatyvai

Durex Intense prezervatyvai kaina:

€ 0,76
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Intense prezervatyvai pristato naują prezervatyvų liniją, malonumo pojūtį ir nepakartojamą intensyvumą jūsų intymioms akimirkoms. Šis prekių ženklas pasižymi aukščiausios kokybės sargiais, kurie yra sukurti tam, kad patenkintų jūsų troškimus ir pridėtų ypatingą aistrą į jūsų intymų gyvenimą. Durex Intense prezervatyvai yra sukuriami taip, kad suteiktų jums ypatingą pojūtį ir intensyvumą intymių akimirkų metu. Jų inovatyvus dizainas apima specialias tekstūras, reljefinius paviršius arba papildomą tepalą, kurie padidina jautrumą ir malonumą tiek jums, tiek jūsų partneriui.

Durex Intense prezervatyvų savybės:

  • Papildomas intensyvumas: Durex Intense prezervatyvai yra sukuriami taip, kad suteiktų jums ypatingą pojūtį ir intensyvumą intymių akimirkų metu. Jų inovatyvus dizainas apima specialias tekstūras, reljefinius paviršius ir stimuliuojantį lubrikantą, kuris padidina jautrumą ir malonumą tiek jums, tiek jūsų partneriui.
  • Patikima apsauga: Durex Intense prezervatyvai užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuotos nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Jų stiprus ir patikimas dizainas, atitinkantis griežčiausius standartus, leidžia jums mėgautis maloniais intymiais santykiais nesirūpinant dėl patikimos apsaugos.
  • Paprastas naudojimas: Durex Intense prezervatyvai yra lengvai naudojami ir patogūs dėvėti. Jų lanksčios medžiagos ir patogus dydis užtikrina patogų prigludimą, leidžiant jums mėgautis malonumu ir maksimaliu jausmu, be jokio diskomforto ar ribojimų.
  • Patikimas Durex prekės ženklas: Durex - tai ilgametis ir gerbiamos reputacijos prekinis ženklas, kuris įsipareigoja suteikti aukščiausios kokybės produktus. Pasitikėkite Durex Intense prezervatyvais, kurie yra rezultatas išsamios tyrimų ir inovacijų veiklos.

Durex Intense prezervatyvai mūsų asortimente

  • Prezervatyvai su nelygiu paviršiumi. Šie prezervatyvai paviršiuje turi įvairius iškilumus: taškelius, bangeles, rantelius ar  kitus elementus, suteikiančius sekso metu papildomą stimuliaciją partnerei. Beje, jie tikrai nedirgina gleivinės, nekelia diskomforto, anaiptol, tobulai stimuliuoja, meilės žaidimus perkeldami į daug aukštesnį lygmenį.
  • Vėsinantis poveikis. Durex Intense sargiai išorėje sutepti specialiu stimuliacinį poveikį turinčiu geliu, todėl gali sąlygoti malonų dilgčiojimą, šildantį ar šaldantį efektą ir partnerei suteikti dar didesnį malonumą.
  • Aromatas. Galite rinktis prezervatyvus, išsiskiriančius savitu aromatu, pavyzdžiui, svaiginančiomis mėtomis. 
  • Ypatingas plonumas. Ne paslaptis, jog yra nemažai vyrų, o ir moterų, kurie naudodami prezervatyvą patiria menkesnį malonumą arba negali susijaudinti ir panašiai. Tad Durex siūlo ypatingo plonumo prezervatyvus tiems, kurie nori maksimalaus jautrumo ir tokio efekto, lyg mylėtumėtės be prezervatyvo. Itin ploni, bet drauge demonstruojantys maksimalų stiprumą – tokie yra Durex.
  • Naujieji Durex Intense prezervatyvai yra anatominės formos, dėl ko juos užsimauti kur kas paprasčiau,  pojūčiai sueities metu dar malonesni.
  • Aukščiausia kokybė. Gamybai naudojamas itin aukštos kokybės lateksas – saugus ir neturintis neigiamo poveikio gleivinei, odai.

Mūsų asortimente esantys prezervatyvai Durex Intense išsiskiria labai aukšta kokybe, patikimumu. Jie pagaminti iš natūralių medžiagų, patikrinti dermatologų ir yra visiškai saugūs naudoti net tada, jei turite itin jautrią odą. Standartinio dydžio, tad puikiai tiks daugumai vyrų. Beje, pasirinkti tinkamą prezervatyvo dydį labai svarbu, kadangi per mažas bus itin nekomfortiškas, be to, didėja jo plyšimo tikimybė, o jei sargis per didelis, tai lengvai gali nuslysti, neatlikti savo funkcijos.

Durex Intense kaina

Kalbant apie prezervatyvus, tai svarbiausia yra ne kaina, tačiau jų kokybė. Visgi džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti puikiai suderintus šiuos du aspektus. Tai Durex Intense prezervatyvai, demonstruojantys itin aukštą patvarumą ir drauge prieinamą kainą. Vieno prezervatyvo kaina siekia apie 70–80 centų. Galite pirkti ir pakuotes su didesniu prezervatyvų skaičiumi.  Mūsų parduotuvėje Prezervatyvai.net visada rasite žemiausią Durex intense prezervatyvų kainą. Perkame šiuos populiarius Intense sargius tiesiai iš gamintojo, todėl galime jums pasiūlyti geriausias kainas visų tipų pakuotėms ir prezervatyvams parduodamiems vienetais.

Su Durex Intense prezervatyvais galite išplėsti savo intymumo horizontus ir patirti aistringą malonumą. Išskirkite save iš minios ir pasinerkite į nuostabų pasaulį, kur malonumas ir saugumas eina ranka rankon.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.07
Parduodama: Vienetais
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės
Kvapas: Mėtų
Ypatingos savybės: Stimuliuojantys
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Beckiser Healthcare. UK

"Durex Intense prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Lukas
2024-05-06 16:09

Patikima

Tomas
2024-02-02 13:51

gera kaina ir greitas pristatymas, ko daugiau norėti? :)

xxx
2024-01-21 18:37

Danas
2023-12-19 13:52

Gera kaina ir kokybė.

Mantas
2023-06-17 16:49

Patys geriausi prezervatyvai, visada perku tik juos.

Romualda
2023-04-13 13:37

labai greit, nespėjau pasimėgauti, užšaldė ten viską lyg šaldiklį. Galvojau bus braškės, bet buvo mėtos (sad). Nu bet šiaip px visai, nekartočiau

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Extra Safe - saugiausi Durex sargiai, sukurti iš ypatingai tvirto latekso, kad suteiktų maksimalią apsaugą. Naudodami ši...
Durex Invisible Super Thin 3 vnt. - ko gero patys ploniausi durex prezervatyvai pagaminti iš latekso gumos. Jeigu ieškote kuo ...
Durex Naturals 3 vnt. dėžutė - prezervatyvai sutepti gausesniu lubrikanto kiekiu, kuris yra praturtintas alijošiaus ektraktu. &Scaron...