Durex Intense

€ 0,76

Durex Intense prezervatyvai su ranteliais ir taškų formos iškilimais, su geliu “Desirex”, užtikrinančiu šilumos, šalčio ir dilginimo pojūčius. Skaidrūs natūralaus kaučiuko latekso prezervatyvai su mėtų aromatu. Prezervatyvai sukurti tam, kad padėtų moterims greičiau pasiekti orgazmą. Durex Intense sargiai kurie pradžiugins kiekvieną porą. Mūsų el. parduotuvėje šiuos Durex Intense prezervatyvus įsigysite pigiau nei bet kur kitur Lietuvoje. Tai naujiena kurią privalai išbandyti!

Durex Intense prezervatyvai turi išorinį tekstūrinį paviršių su bangelėmis ir spuogeliais, kurie padidina stimuliacijos lygį ir padeda pasiekti didesnį orgazmo intensyvumą. Šie prezervatyvai yra padengti specialiu lubrikantu, kuriame yra mentolio, kuris padeda papildomai stimuliuoti moters jautriausius taškus.

Durex Intense prezervatyvai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralaus latekso ir yra dermatologiškai patikrinti, todėl jie yra saugūs naudoti ir neturi neigiamo poveikio odai ar gleivinėms.

Pagrindinės Durex Intense prezervatyvų savybės:

  • Tekstūrinis paviršius: padidina stimuliacijos lygį ir intensyvumą.

  • Suteptas stimuliuojančiu geliu, kuris papildomai stimuliuoja moters intymias vietas.

  • Aukščiausios kokybės lateksas: saugus naudoti ir neturi neigiamo poveikio odai ar gleivinėms.

  • Standartinis dydis: tinka daugumai vyrų.

Durex Intense prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti intensyvesnį ir malonesnį lytinį gyvenimą. Tai yra saugi ir patikima priemonė, padedanti užtikrinti malonų seksualinį aktyvumą ir suteikianti didesnį pasitenkinimą abiem partneriams.

Taip pat žiūrėkite Durex Intense 24 vnt. ->

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.07
Parduodama: Vienetais
Prekės ženklas: Durex
Kvapas: Mėtų
Ypatingos savybės: Stimuliuojantys
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Beckiser Healthcare. UK

Atsiliepimai ir įvertinimai


Romualda
2023-04-13 13:37

labai greit, nespėjau pasimėgauti, užšaldė ten viską lyg šaldiklį. Galvojau bus braškės, bet buvo mėtos (sad). Nu bet šiaip px visai, nekartočiau

Vaidas
2022-07-31 08:38

Visada rekames siuos

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00