Durex Invisible 24 vnt. prezervatyvai

Durex Invisible 24 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 21,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Invisible Extra Sensitive 24 vnt. - tai skaidraus paviršiaus, natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai. Tiesūs, su spermos rezervuaru.

Ploniausi kada nors sukurti Durex prezervatyvai užtikrina maksimalų malonumą abiems partneriams, neatsisakant įprastų Durex gaminių saugumo savybių.

Ekonomiška pakuotė kurioje - 24 prezervatyvai Durex Invisible Extra Sensitive.

Prezervatyvų Durex Invisible ypatybės

  • Itin ploni - Itin plonas dizainas kuriuo pasižymi Prezervatyvai Durex Invisible Extra Sensitive užtikrina maksimalų malonumą sueities metu išlaikant aukštą saugumo lygį kuris įprastas Durex produkcijoje.
  • Tiesi forma ir lygus paviršius - tiesi prezervatyvo forma užtikrina patogumą užsimovimą ir naudojimą. Lygus paviršius užtikrina, jog prezervatyvas maksimaliai priglunda.
  • Jokių saugumo kompromisų - nors tai pats ploniausias prezervatyvas Durex produktų linijoje, čia nėra padaryti jokie kompromisai saugumui. Mėgaukitės itin maloniu ir tokiu pat užtikrintu seksu kaip ir su bet kokiu kitu prezervatyvu.

Prezervatyvai Durex Invisible Extra Sensitive - naudojimosi atmintinė

  1. Visuomet prezervatyvų pakelį atidarinėkite atsargiai, nenaudojant jokių aštrių objektų - nagų, dantų, žirklių, peilių ir t.t. Taip sumažinsite jo pažeidimo riziką.
  2. Prezervatyvą ant penio maukite vyniojamu judesiu, laikydami jį už jo galiuko. Paprastai paveikslėlis ant pakuotės rodo kaip teisingai uždėti prezervatyvą. Visada maukite taip, kad ritinėlis liktų išorėje kaip pavaizduota.
  3. Vyniokite prezervatyvą tik tiek, kiek leidžia jo ilgis. Per daug ištemptas prezervatyvas gali plyšti, bus mažiau komforto tiek jums, tiek jūsų partnerei.
  4. Po akto, nusiimkite prezervatyvą laikydami už penio pagrindo. Panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę.
  5. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Durex Invisible Extra Sensitive yra vienkartinė apsauga, todėl jei seksas trunka ilgiau, nepamirškite pasikeisti prezervatyvo nauju. .Ypač svarbu pasikeisti apsaugą jeigu užsiimate keliomis sekso formomis ir prezervatyvus naudojate ne tik vaginalinei, analinei, bet ir oralinei sueičiai.
  6. Seksas su prezervatyvais - kur kas saugesnis, tačiau jie, kaip ir kitos kontracepcijos priemonės negali užtikrinti 100% apsaugos nuo lytiniu keliu plintančių infekcijų ar nėštumo. Todėl visuomet būkite budrūs.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 54
Sienelės storis (mm): 0,04
Parduodama: Dėžutėse po 24 vnt.
EAN kodas: 5900627081435
Ypatingos savybės: Ypatingai ploni
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Invisible 24 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Surprise Me Premium Variety Pack 40 vnt. - populiariausių Durex prezervatyvų rinkinys. Aukščiausios kokybės prezervatyvų rinkin...
Durex Überrasch' Mich 30 vnt. dėžutė - kartais smagu išbandyti ką nors naujo! Atraskite „Durex Überrasch' Mich“...
Durex Invisible Extra Lubricated 10 vnt - tai pats ploniausias prezervatyvas kuris suteptas papildomu kiekiu lubrikanto, kad mylintis netrūk...