EXS Snug Fit 144 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Snug Fit 144 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 29,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Snug Fit 144 vnt. dėžutė - tai specialiai sukurtas rinkinys vyrams, kurie ieško patogumo ir patikimos apsaugos intymumo metu. Šie prezervatyvai yra šiek tiek siauresni, nei įprastiniai EXS prezervatyvai, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems svarbu gauti tinkamą pritaikymą.

EXS Snug Fit prezervatyvai užtikrina idealų prigludimą, užtikrinantį saugumą ir patenkinamą intymių akimirkų patirtį.

EXS Snug Fit pasižymi šiomis svarbiausiomis savybėmis:

  1. Tinkamas pritaikymas: šie prezervatyvai yra specialiai sukurti, kad suteiktų tinkamą prigludimą. Jų švelnus ir elastingas dizainas užtikrina patogumą ir saugumą naudojimo metu, suteikiant patikimumą ir pasitikėjimą.

  2. Aukštos kokybės medžiagos: EXS Snug Fit prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra stiprus, patikimas ir hipoalergiškas. Jų medžiagos užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiškai plintančių ligų, taip suteikiant ramybę ir saugumo jausmą.

  3. Patvarumas ir elastingumas: šie prezervatyvai yra patvarūs ir elastingi, užtikrinantys patikimą apsaugą ir patogumą naudojimo metu.

  4. Didelis kiekis: Šioje dėžutėje yra 144 prezervatyvai, užtikrinantys ilgalaikį tiekimą. Jūs turėsite pakankamai prezervatyvų, kad galėtumėte mėgautis savo intymiomis akimirkomis be jokių rūpesčių ir nesklandumų.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 49
Sienelės storis (mm): 0,065
EAN kodas: 5027701000547
Parduodama: Dėžutėse po 144 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare, Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Snug Fit 144 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Warming - prezervatyvai sutepti švelniai šildančiu, vandens pagrindo lubrikantu. Lygaus paviršiaus, platėjančiu gal...
EXS Snug Fit - mažesnio dydžio EXS prezervatyvai. Šiek tiek siauresni bei trumpesni nei standartiniai prezervatyvai. EXS Snug Fit pre...
EXS Mixed Flavoured 12 vnt dėžutė - įvairių skonių aromatizuoti EXS prezervatyvai: kolos, kramtomos gumos, braškių ir šok...