EXS Mixed Flavoured 12 vnt. prezervatyvai

EXS Mixed Flavoured 12 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 6,19
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Mixed Flavoured 12 vnt dėžutė - įvairių skonių aromatizuoti EXS prezervatyvai: kolos, kramtomos gumos, braškių ir šokolado. Angliška sargių kokybė bei nuostabūs aromatai leis jaustis saugiai bei suteiks daug saldaus malonumo. 

EXS Mixed Flavoured pagrindinės savybės:

  1. Atraskite skonių pasaulį: EXS Mixed Flavoured prezervatyvų dėžutėje rasite įvairius skonius, kurie suteiks ypatingą intymumo patirtį.

  2. Aukštos kokybės medžiagos: EXS Mixed Flavoured prezervatyvai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės latekso, atitinkančio griežčiausius standartus. Tai užtikrina ne tik saugumą, bet ir patogumą bei patikimumą. Minkšta ir elastinga medžiaga leidžia jums jaustis patogiai ir natūraliai, tuo pat metu suteikiant apsaugą, kurią galite pasitikėti.

  3. Sklandus ir malonus naudojimas: EXS Mixed Flavoured prezervatyvai yra padengti švelniu lubrikantu, kuris suteikia sklandų ir malonų slinkimą. Tai pagerina glotnumą ir sumažina trintį, užtikrinant ilgesnį ir malonesnį intymumo pojūtį tiek Jums, tiek ir Jūsų partneriui. Skonis ir aromatas papildomai pabrėžia malonumą ir kelia malonius pojūčius.

  4. Universalus dydis ir patogumas: EXS Mixed Flavoured prezervatyvai turi universalų dydį, kuris tinkamas daugumai vyrų. Jų puikus pritaikymas ir komfortas užtikrina, kad jūs ir jūsų partneris galėsite mėgautis malonumu ir pasitikėjimu, žinodami, kad turite patikimą ir komfortišką apsaugą. Tiek jums, tiek ir jūsų partneriui bus malonu ir patogu.

EXS Mixed Flavoured prezervatyvai nuostabus pasirinkimas norintiems suteikti intymiems momentams ypatingą saldumą ir malonumą. Šie prezervatyvai leidžia išbandyti įvairių skonių ir aromatų galybę, praturtindami Jūsų intymų gyvenimą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,07
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: LTC Healthcare
EAN kodas: 5027701000424

"EXS Mixed Flavoured 12 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Prezervatyvai EXS Magnum Large yra ilgesni bei platesni nei standartiniai Exs sargiai. Jeigu jūsų draugužis yra didesnis ir jums nepatogu na...
EXS Nano Thin - ypatingai ploni prezervatyvai, kurie suteiks daugiau natūralių pojūčių. Šie prezervatyvai yra 20% plonesni už įprastu...
EXS prezervatyvų rinkinys 18 vnt – skirtingų prezervatyvų rinkinys. Išbandyk skirtingų rūšių EXS prezervatyvus...