EXS Magnum Large 48 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Magnum Large 48 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 17,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Magnum Large 48 vnt. dėžutė - aukščiausios kokybės prezervatyvai, sukurti specialiai didesnio dydžio vyrų poreikiams. Šis rinkinys suteikia patikimą apsaugą, patogumą ir malonumą intymioms akimirkoms. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori jaustis saugūs ir patenkinti kiekvienoje intymių santykių patirčių akimirkoje.

EXS Magnum Large svarbiausios savybės:

  1. Didelio dydžio patogumas: prezervatyvai yra sukurti specialiai didesnio dydžio varpai. Jie turi didesnį ilgį ir plotį, suteikiantį patogumą ir saugumą naudojimo metu. Šie prezervatyvai suteikia jums pasitikėjimą ir galimybę visiškai mėgautis intymiomis akimirkomis.

  2. Aukštos kokybės medžiagos: EXS Magnum Large prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra patvarus ir patikimas. Medžiaga yra hipoalergiška ir atitinka visus saugumo ir kokybės standartus, užtikrinant ramybę naudojimo metu.

  3. Patikima apsauga: šie prezervatyvai yra gaminami naudojant specialią technologiją, kuri užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytinių pernešamų ligų. Jūs galite jaustis saugūs žinodami, kad EXS Magnum Large prezervatyvai teikia patikimą apsaugą.

  4. Malonumo ir jautrumo išlaikymas: prezervatyvai yra ploni ir elastingi, leidžiantys išlaikyti natūralų jautrumą ir malonumo pojūtį. Jie ne tik suteikia apsaugą, bet taip pat leidžia mėgautis malonumo akimirkomis, nesutrumpinant intymių santykių patirties.

  5. Didelis kiekis: šioje dėžutėje yra 48 prezervatyvai, kurie užtikrina ilgalaikį tiekimą. Jūs neturėsite būtinybės nuolat įsigyti naujų, tai yra praktiška ir patogu.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 60
Sienelės storis (mm): 0,07
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės
Parduodama:
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare. Anglija
EAN kodas: 5027701008109

"EXS Magnum Large 48 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Delay 12 vnt. - naujieji atitolinantys vyro ejakuliaciją EXS prezervatyvai, kurie padės mėgautis maloniais pojūčiais ilgiau. Aktyvus ing...
EXS Cooling - prezervatyvai turintys šaldantį efektą, kuris suteikia Jums malonų intymų laika. EXS Cooling prezervatyvai pagaminti i&...
EXS Ribbed & Dotted 3 vnt. dėžutė - didesnio dydžio prezervatyvų dėžutė, skirta tiems, kurie nori praturtinti savo intymias akimirk...