EXS Ribbed & Dotted 48 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Ribbed & Dotted 48 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 17,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Ribbed & Dotted 48 vnt. dėžutė - didesnio dydžio prezervatyvų dėžutė, skirta tiems, kurie nori praturtinti savo intymias akimirkas ir suteikti partneriams ypatingą malonumą. Ši rinkinio dėžutė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę, patikimumą ir papildomą stimuliaciją.

EXS Ribbed & Dotted 48 vnt. dėžutė svarbiausios savybės:

  • Dvipusis malonumas: prezervatyvai yra su išoriniais ranteliais ir taškeliais, kurie suteikia dvipusį malonumą tiek jums, tiek jūsų partneriui. Rantelių tekstūra suteikia papildomą stimuliaciją, o taškeliai padidina jautrumą, leisdami mėgautis intensyviomis akimirkomis.
  • Dydis: prezervatyvai yra skirti tiems vyrams, kuriems įprasti EXS prezervatyvai yra per maži. yrų poreikiams. Jie turi pakankamą ilgį ir plotį, kad užtikrintų patogumą ir patikimą apsaugą naudojimo metu.
  • Aukščiausios kokybės medžiagos: EXS prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra ne tik stiprus ir patikimas, bet ir hipoalergiškas. Jūs galite jaustis saugūs žinodami, kad šie prezervatyvai atitinka visus saugumo ir kokybės standartus.
  • Didelis kiekis: šioje dėžutėje yra 48 prezervatyvai, todėl galėsite mėgautis savo saugiomis intymiomis akimirkomis ilgą laiką.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,07
Parduodama: Dėžutėse po 48 vnt.
EAN kodas: 5027701008086
Ypatingos savybės: Stimuliuojantys
Sertifikatai: ISO 4074; KM 61332; CE
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare, Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Ribbed & Dotted 48 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Warming - prezervatyvai sutepti švelniai šildančiu, vandens pagrindo lubrikantu. Lygaus paviršiaus, platėjančiu gal...
EXS Regular - klasikinis prezervatyvas, tiesios formos bei lubrikuoti silikoniniu lubrikantu. Exs prezervatyvai sparčiai populiarėja visoje ...
EXS Ribbed Dotted & Flared - prezervatyvai nelygiu paviršiumi su iškiliais taškeliais bei bangelėmis. Puikus pasiri...