EXS Pure 48 vnt. dėž. prezervatyvai

EXS Pure 48 vnt. dėž. prezervatyvai kaina:

€ 14,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Pure 48 vnt. dėžutė - vieni iš ploniausių prezervatyvų, tai patikima ir aukštos kokybės apsaugos priemonė, skirta užtikrinti saugią ir patogią intymių akimirkų patirtį. Šie prezervatyvai yra ne tik patikimi, bet ir praturtinti papildomomis savybėmis, kad galėtumėte mėgautis visapusiška apsauga ir patogumu.

  • Aukštas saugumo lygis: EXS Pure prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Šie prezervatyvai atitinka aukštus standartus ir yra patvirtinti, todėl galite jaustis saugiai ir pasitikėti jų veiksmingumu.

  • Plonas ir jautrus dizainas: EXS Pure prezervatyvai pasižymi plonu ir jautriu dizainu, leidžiančiu jums jausti natūralumą ir artimą intymių akimirkų pojūtį. Šie prezervatyvai yra labai ploni, tačiau nepalieka jokio saugumo kompromiso, todėl galite mėgautis patogumu ir mažesne barjero jausmu.

  • Papildomos drėgmės ir komforto savybės: EXS Pure prezervatyvai yra praturtinti specialiu lubrikantu, kuris suteikia papildomą drėgmę ir patogumą. Tai padeda sumažinti trintį, suteikia didesnį komfortą ir malonumą, tuo pačiu užtikrinant optimalią saugą.

  • Diskretus ir lengvas naudojimas: Šie prezervatyvai yra lengvai išimami iš dėžutės ir juos galima lengvai ir diskretiškai užsidėti.

Didžiojoje Britanijoje pagaminti prezervatyvai pasirūpins patikima apsauga jūsų intymiose gyvenimiškose situacijose.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 195
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,05
Parduodama: Dėžutėse po 48 vnt.
Spalva (Color): Skaidri
EAN kodas: 5027701008413
Kvapas: Bekvapiai
Ypatingos savybės: Ypatingai ploni
Sertifikatai: CE 0120; ISO 1639
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: LTC Healthcare
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Pure 48 vnt. dėž. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


€ 0,29
Išparduota
EXS Soccer - prezervatyvai futbolo fanatams, dviejų skirtingų futbolo kamuolių atvaizdai. EXS Soccer yra aukštos kokybės, klasikiniai...
EXS Air Thin 12 vnt. prezervatyvų dėžutė - natūralus malonumas ir patikima apsauga! Ieškote aukščiausios kokybės prezerva...
EXS Regular - klasikinis prezervatyvas, tiesios formos bei lubrikuoti silikoniniu lubrikantu. Exs prezervatyvai sparčiai populiarėja visoje ...