EXS Regular 3 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Regular 3 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 1,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Regular 3 vnt. dėžutė - klasikiniai prezervatyvai, tiesios formos bei lubrikuoti silikoniniu lubrikantu. Exs prezervatyvai sparčiai populiarėja visoje Europoje, tad siūlome ir jums išbandyti puikią anglišką kokybę. Klasikiniai EXS Regular prezervatyvai apsaugos jus nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir neplanuoto nėštumo. EXS Regular pagamminti iš natūralaus kaučiuko latekso, ir yra standartinio dydžio.

EXS Regular prezervatyvų pagrindinės savybės:

  • Latekso medžiaga: dauguma EXS prezervatyvų pagaminti iš latekso, kuri yra elastinė ir gali prisitaikyti prie daugelio dydžių.

  • Standartinis dydis: "Regular" dažniausiai žymi standartinį prezervatyvų dydį. Tai tinka daugumai vyrų, nes šis dydis gali tapti patogus daugeliui.

  • Lubrikantas: dauguma prezervatyvų, įskaitant EXS Regular, būna sutepami lubrikantu, kuris padeda sumažinti trintį ir padidinti komfortą.

  • Lygios struktūros: prezervatyvai yra lygios struktūros, o tai suteikia natūralų pojūtį.

  • Saugi kontracepcija: pagrindinė šių prezervatyvų funkcija yra apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų, tokių kaip ŽIV.

  • Kiekis: 3 vnt. dėžutėje.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 54
Sienelės storis (mm): 0,07
EAN kodas: 5027701007485
Parduodama: Dėžutėse po 3 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare. Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Regular 3 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Snug Fit - mažesnio dydžio EXS prezervatyvai. Šiek tiek siauresni bei trumpesni nei standartiniai prezervatyvai. EXS Snug Fit pre...
EXS Cooling - prezervatyvai turintys šaldantį efektą, kuris suteikia Jums malonų intymų laika. EXS Cooling prezervatyvai pagaminti i&...
EXS Magnum Large 3 vnt. dėžutė - aukščiausios kokybės prezervatyvai, sukurti specialiai didesnio dydžio vyrų poreikiams. &Scaron...