EXS Ribbed & Dotted 144 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Ribbed & Dotted 144 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 29,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Ribbed & Dotted 144 vnt. dėžutė - prezervatyvai nelygiu paviršiumi su iškiliais taškeliais bei bangelėmis. Puikus pasirinkimas jei norite suteikti savo partnerei daugiau aštresnių pojūčių. Prezervatyvai EXS Ribbed & Dotted pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, ir yra standartinio dydžio. Jeigu jums reikia ne tik apsaugos priemonės, bet norite ir patirti daugiau malonių pojūčių, tuomet šie stimuliuojantys prezervatyvai kaip tik jums. Dižiojoje Britanijoje pagaminti EXS Ribbed & Dotted sargiai yra patikima apsauga nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. 

Pagrindinės savybės:

  1. Stimuliuojanti tekstūra: prezervatyvai yra su išoriniais ranteliais ir taškeliais, kurie suteikia dvipusį malonumą tiek Jums, tiek Jūsų partneriui. Rantelių tekstūra suteikia papildomą stimuliaciją, o taškeliai padidina jautrumą, leisdami mėgautis intensyviomis akimirkomis.

  2. Aukštos kokybės medžiagos: EXS prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra ne tik stiprus ir patikimas, bet ir hipoalergiškas. Jūs galite jaustis saugūs žinodami, kad šie prezervatyvai atitinka visus saugumo ir kokybės standartus.

  3. Didelis kiekis: šioje dėžutėje yra 144 prezervatyvai, todėl Jūs turėsite pakankamai prezervatyvų, kad galėtumėte mėgautis savo intymiomis akimirkomis be jokių rūpesčių.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,07
EAN kodas: 5027701003463
Parduodama: Dėžutėse po 144 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare, Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Ribbed & Dotted 144 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Boys Own - populiariausi prezervatyvai tarp vyrų Didžiojoje Britanijoje. Sutepti silikoniniu lubrikantu. Prezervatyvai EXS Boys Own yra ...
EXS Air Thin 3 vnt. prezervatyvų dėžutė - natūralus malonumas ir patikima apsauga! Ieškote aukščiausios kokybės prezervat...
EXS Magnum Large 12 vnt. dėžutė - aukščiausios kokybės prezervatyvai, sukurti specialiai didesnio dydžio vyrų poreikiams. &Sc...