EXS Ribbed & Dotted 3 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Ribbed & Dotted 3 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 1,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Ribbed & Dotted 3 vnt. dėžutė - didesnio dydžio prezervatyvų dėžutė, skirta tiems, kurie nori praturtinti savo intymias akimirkas ir suteikti partneriams ypatingą malonumą. Ši rinkinio dėžutė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę, patikimumą ir papildomą stimuliaciją.

EXS Ribbed & Dotted svarbiausios savybės:

  • Dvipusis malonumas: prezervatyvai yra su išoriniais ranteliais ir taškeliais, kurie suteikia dvipusį malonumą tiek Jums, tiek Jūsų partneriui. Rantelių tekstūra suteikia papildomą stimuliaciją, o taškeliai padidina jautrumą, leisdami mėgautis intensyviomis akimirkomis.

  • Dydžio patogumas: prezervatyvai yra skirti didesnio dydžio vyrų poreikiams. Jie turi pakankamą ilgį ir plotį, kad užtikrintų patogumą ir patikimą apsaugą naudojimo metu. Tai leis Jums mėgautis intymiu aktyvumu be jokio diskomforto.

  • Aukštos kokybės medžiagos: EXS prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra ne tik stiprus ir patikimas, bet ir hipoalergiškas. Jūs galite jaustis saugūs žinodami, kad šie prezervatyvai atitinka visus saugumo ir kokybės standartus.

  • Kiekis: 3 vnt. dėžutėje.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,07
EAN kodas: 5027701007133
Parduodama: Dėžutėse po 3 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare, Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Ribbed & Dotted 3 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Extra Safe 144 vnt. - storesni bei tvirtesni Exs prezervatyvai maksimaliam Jūsų saugumui. Šie EXS Extra Safe sargiai pa...
EXS Pure 12 vnt. dėžutė - vieni iš ploniausių prezervatyvų, tai patikima ir aukštos kokybės apsaugos priemonė, skirta užt...
EXS Glow In The Dark - šviečiantys tamsoje prezervatyvai, suteiks įvairovės Jūsų meilės žaidimuose. Lygaus paviršiaus, sutepti...