EXS Magnum Large 3 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Magnum Large 3 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 2,09
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Magnum Large 3 vnt. dėžutė - aukščiausios kokybės prezervatyvai, sukurti specialiai didesnio dydžio vyrų poreikiams. Šis rinkinys suteikia patikimą apsaugą, patogumą ir malonumą intymioms akimirkoms. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori jaustis saugūs ir patenkinti kiekvienoje intymių santykių patirčių akimirkoje.

EXS Magnum Large svarbiausios savybės:

  • Didesnio dydžio: prezervatyvai yra sukurti specialiai didesnio dydžio varpai. Jie turi didesnį ilgį ir plotį, suteikiantį patogumą ir saugumą naudojimo metu. Šie prezervatyvai suteikia jums pasitikėjimą ir galimybę visiškai mėgautis intymiomis akimirkomis.

  • Aukštos kokybės medžiagos: EXS Magnum Large prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra patvarus ir patikimas. Medžiaga yra hipoalergiška ir atitinka visus saugumo ir kokybės standartus, užtikrinant ramybę naudojimo metu.

  • Patikima apsauga: šie prezervatyvai yra gaminami naudojant specialią technologiją, kuri užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytinių pernešamų ligų. Jūs galite jaustis saugūs žinodami, kad EXS Magnum Large prezervatyvai teikia patikimą apsaugą.

  • Malonumo ir jautrumo išlaikymas: prezervatyvai yra ploni ir elastingi, leidžiantys išlaikyti natūralų jautrumą ir malonumo pojūtį. Jie ne tik suteikia apsaugą, bet taip pat leidžia mėgautis malonumo akimirkomis, nesutrumpinant intymių santykių patirties.

  • Kiekis: 3 vnt. dėžutėje.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 60
Sienelės storis (mm): 0,07
EAN kodas: 5027701007515
Parduodama: Dėžutėse po 3 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare. Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Magnum Large 3 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Air Thin 144 vnt. prezervatyvų dėžutė - natūralus malonumas ir patikima apsauga! Ieškote aukščiausios kokybės prezerv...
Prezervatyvai EXS Magnum Large yra ilgesni bei platesni nei standartiniai Exs sargiai. Jeigu jūsų draugužis yra didesnis ir jums nepatogu na...
EXS prezervatyvų rinkinys 96 vnt. - įvairių prezervatyvų rinkinys, Jūsų patogumui už ekonomišką kainą. Prezervatyvai pagaminti i&scar...