Freedom Normal tamponai 10 vnt. intymiai higienai

Freedom Normal tamponai 10 vnt. intymiai higienai kaina:

€ 8,80
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Freedom Normal moteriški tamponai 10 vnt. - naujos kartos šiuolaikinėms moterims sukurti tamponai suteikia ne tik patikimą apsaugą kritinėmis dienomis, bet ir neleidžia atsisakyti įprastų pomėgių ir planų! Sportuokite, plaukite baseine, šokite ar atsipalaiduokite paplūdimyje.

Freedom Normal tamponų naudojimas

  1. Nusiplaukite rankas muilu
  2. Išimkite tamponą iš pakuotės
  3. Sausą tamponą sudrėkinkite švariu vandeniu ir kruopščiai išspauskite, kad būtų užtikrintas maksimalus įsisavinimas (taip pat galite naudoti specialų gelio lubrikantą, nedidelį tepalo kiekį tampono viršuje)
  4. Su viena ranka praversite lytines lūpas, o kitos rankos pirštu įstatykite tamponą į makštį. Jeigu jūs nejaučiate istatyto tampono, tuomet reiškia jį įdėjote teisingai.

Kaip ištraukti Freedom tamponą

  1. Nusiplaukite švariai rankas
  2. Pritūpkite
  3. Pirštu aptikite tamponą ir palengva ištraukite.

Naudokite tamponą tik 1 kartą

Naudojant Freedom tamponą lytinių santykių santykių metu, jį reikėtų ištraukti po lytinio akto praėjus 15-20 min.

Tamponai patvirtinti ginekologų ir testuoti dermatologų.

Freedom tamponų išskirtinumas

Šių Freedom tamponų išskirtinumas yra ypatingai minkštoje inovatyvioje medžiagoje, kurios pagrindinę sudedamają dalį sudaro poliuretano putos (medic. porolonas) ir patogi bei unikali širdies forma. Tamponas yra ištraukiamas ne virvelės pagalba, o specialios skylutės, kuri randasi tamponio viduryje. Tamponai-kempinėlės yra praktiškai nematomi net ir naudojant ploniausią apatinį trkotaža arba net nedivint jo visai. Teisingai įstatytas tamponas leis jums jaustis užtikrintai, nes jūs jo nejausite sportuojant, pirtyje, plaukiojant baseine ar užsiimant lytiniais santykiais.

FREEDOM tamponai yra dviejų tipų, tai su įprastu sugeriamumu (normal) kurie yra skirti vidutinės gausos kraujavimui, arba skirti mažesnės gausos kraujavimui sulaikyti ir jie vadinami (MINI). Tamponai apsaugos ne tik nuo kraujo pratekėjimo, bet ir nuo skleidžiamo nemalonaus kvapo.

Šie tamponai yra sukurti Vokietijoje kartu su dermatologais bei medicinos ekspertais. Freedom tamponų medžiaga yra visiškai saugi ir nekenksminga. Jie nedžiovina intymios gleivinės ir nepažeidžia jautrių moters audinių tampono išėmimo ar įdėjimo metu.

Išbandykite ir pakeiskite savo kasdieninę rūtiną tomis dienomis!

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 10 vnt.
Sertifikatai: CE
EAN kodas: 4028403122019
Gamintojas: JoyDivision Vokietija
Prekės ženklas: JoyDivision gamintojo prekės

"Freedom Normal tamponai 10 vnt. intymiai higienai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Nina Menstrual Cup S - menstruacinė taurelė, tai patikima ir draugiška aplinkai alternatyva, užtikrinanti jūsų patogumą b...
Shunga Gentle Cleaner: švelnus ir efektyvus valiklis jūsų intymioms priemonėms! Shunga Gentle Cleaner yra specialiai sukurtas valikli...
Freedom Normal moteriški tamponai 3 vnt. - naujos kartos šiuolaikinėms moterims sukurti tamponai suteikia ne tik patikimą apsa...