Nina Cup Menstrual S menstruacinės taurelės

Nina Cup Menstrual S menstruacinės taurelės kaina:

€ 17,59
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Nina Menstrual Cup S - menstruacinė taurelė, tai patikima ir draugiška aplinkai alternatyva, užtikrinanti jūsų patogumą bei saugumą. Be to, naudodamiesi šia taurele, prisidedate prie aplinkos apsaugos ir mažinate atliekų kiekį. Nina Menstrual Cup S - jūsų patogumo ir planetos gerovės pasirinkimas.

Pagrindinės ypatybės:

  1. Patogumas Ir Ekologija: Nina Menstrual Cup S siūlo jums ypatingą patogumą ir ekologiškumą mėnesinių metu. Ši taurelė pakeis jūsų mėnesinių higienos įpročius.

  2. Kokybiškos medžiagos: Nina Menstrual Cup S yra pagaminta iš medicininio silikono, aukštos kokybės, saugi kūnui. Taurelė švelniai priglunda prie makšties sienelių, užtikrindama jūsų patogumą.

  3. Ilgalaikis naudojimas: šią taurelę galima naudoti daugybę kartų, sutaupant jums laiko ir pinigų, kuriuos paprastai leidžiate tamponams ar higieniniams paketams.

  4. Draugiška aplinkai: Nina Menstrual Cup S yra draugiška aplinkai alternatyva vienkartinėms servetėlėms ir tamponams. Šių taurelių naudojimas prisidės prie planetos sveikatos.

  5. Patikimas saugumas: ši taurelė užtikrina patikimą saugumą ir patogumą per visą jūsų menstruacinį ciklą.

  6. Saugi ir higieniška: Nina Menstrual Cup S yra saugi ir higieniška, be chemikalų ir latekso, kurie gali dirginti jūsų odą.

Apie produktą:

  • Dydis: Menstrual S (tinka lengvoms ir vidutinio sunkumo menstruacijoms)
  • Medžiaga: medicininis silikonas
  • Pakuotėje: viena menstuacinė taurelė
  • Spalvos: ružava

Specifikacija


Diametras Ø: 4 cm
Tūris: 15 ml
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Sertifikatai: CE
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
EAN kodas: 8425402155196

"Nina Cup Menstrual S menstruacinės taurelės" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Intimichic Menstrual Cup L - menstruacinė taurelė, yra puiki priemonė užtikrinti jūsų patogumą menstruaciniu laikotarpiu, ir tuo pačiu rūpin...
Satisfyer Feel Secure Menstrual Cup - dvi menstruacinės taurelės, puiki alternatyva tamponams ar higieniniams įklotams. Žalsvos spalvos mens...
Nina Menstrual Cup S - menstruacinė taurelė, tai patikima ir draugiška aplinkai alternatyva, užtikrinanti jūsų patogumą b...