Jes Extender Original Standard extenderis

Jes Extender Original Standard extenderis kaina:

€ 158,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Jes Extender Original Standard - penio didintuvas, kurio pagalba galite pasididinti savo varpos apimtis. Šis extenderis, namų sąlygomis, suteiks jums galimybę prailginti penį ir padidinti apimtis. Penio didinimo prietaisų rinkoje yra daug varpos didinimo prietaisų ir metodų, tokių kaip tabletės, kremai, pompos ir vakuuminiai prietaisai. Extenderio Jes extender Original Standard pagalba, namų sąlygomis, be chrirurgo įsikišimo ir penio didinimo operacijos jūs galėsite padidinti savo penį net iki 4-5 cm.

Suprantame, kad gali būti sunku pasirinkti tai, kas jums labiausiai tiktų. Jums gali kilti daug klausimų, kokia varpos didinimo technika duos ilgalaikių ir geriausių rezultatų? Koks varpos didinimo būdas yra saugausias? Jes Extender Original penio didintuvo principas yra tempimo būdas, kuris veikia natūraliai vykstančiu ląstelės citokinezės procesu. Nedidelė, neskausminga varpos traukos jėga suaktyvina citokinezę. Remiantis žurnalu British Journal of Urology 2011 m. balandžio mėn. paskelbtu straipsniu, „Varpos ilgintuvai yra vienintelis įrodymais pagrįstas varpos didinimo metodas“.

Jes Extender  turi daugiau nei 20 metų patirtį, penio didintuvų gamyboje, todėl Jes Extender penio didinimo prietaisai tikrai jūsų nenuvils. Daug puikių atsiliepimų, geriausias atsakymas tiems, kurie vis dar abejoja kokį extenderį rinktis. Varpos didinimo technika, naudojant Jes Extender, dažniausiai atliekama diskretiškai namuose, todėl nereikės rūpintis dėl konfidencialumo.

Extenderis Jes Extender Original Standard, kaip ir visi kiti šio prekės ženklo penio didintuvai yra sukurti Danijoje ir jų gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės ir žmogaus kūnui saugios medžiagos.

Pagrindinės savybės

  • Pilnas extenderio rinkinys penio didinimui
  • Gražioje medinėje dėžutėje (tinka dovanai)
  • Varpos dydžiui iki 24 cm
  • Itin švelnus ir neskausmingas tempimo metodas
  • Sustiprina erekciją
  • Ilgalaikiai rezultatai
  • Diskretiškas ir patogus dėvėti
  • Sukurtas rankų darbo, Danijoje
  • Trumpa instrukcija ir internetinis vaizdo įrašo paaiškinimas

Didesnės apimtys, tai dar ne viskas, ką suteikia Extenderis "Jes Extender OriginalStandard", reguliarus extenderio naudojimas, suteikia ne tik geresnį galutinį rezultatą, bet ir sustiprina erekciją ir suteikia stipresnį orgazmą. Tad vienu metu gaunama triguba nauda. Penio didintuvą, taipogi galima naudoti jeigu turite kreivą varpą (Peirone liga), naudojant extenderį, nuolatinio tempimo pagalba ištiesinamas penis.

Video instrunkcija, kas yra Jes Extender

Kaip užsidėti Jes Extenderį? Video instrukcija.

Kodėl Jes Extenderis yra geriausias pasirinkimas?

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Metalas
Prekės ženklas: Jes Extender gamintojo prekės
EAN kodas: 5710458103004

"Jes Extender Original Standard extenderis" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


The Male Edge Extra Penis Extender - penio didinimo komplektas. Šis extenderis padės padidinti penio apimtis, ilgį bei apimtį. Taipog...
€ 35,99
Išparduota
Pro Extender 3 - medicininio prietaiso sistema, skirta varpos dydžiui pagerinti. Prietaisas leidžia natūraliu būdu ištempti ir padidi...
Andromedical Andropenis Gold - naujos kartos extenderis, padėsiantis pasididnti penio apimtis namų sąlygomis. Ilgis, apimtis, stipri erekcij...