Pjur Man Premium Extremeglide 250 ml lubrikantas

Pjur Man Premium Extremeglide 250 ml lubrikantas kaina:

€ 36,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Pjur Man Premium Extremeglide analinis lubrikantas, prabangus ir aukščiausios kokybės produktas, kuris padės sukurti puikų slydimą ir malonumą intymių akimirkų metu. Šis lubrikantas yra specialiai sukurtas, kad pagerintų Jūsų pojūčius ir pailgintų intymias akimirkas, be to, jis taip pat suteikia ilgalaikį drėkinimą, ir yra tinkamas su prezervatyvais.

Silikono pagrindo Pjur Man Premium Extremeglide lubrikantas yra švelnus, bekvapis ir be skonio, jis neriebus, be aliejų, kurie gali sugadinti Jūsų drabužius ar patalynę. Be to, jis lengvai išplaunamas vandeniu ir nepalieka likučių.

Šis lubrikantas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų, todėl jis yra saugus naudoti ir nepažeidžia Jūsų odos. Pjur Man Premium Extremeglide lubrikantas yra būtinas produktas kiekvienam, kuris siekia maksimalaus malonumo intymių akimirkų metu.

Nepamirškite, kad Pjur Man Premium Extremeglide lubrikantas tinka ne tik žmonėms su jautria oda, bet ir tiems, kurie yra alergiški kitiems lubrikantams. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti malonumą ir aukščiausią kokybę vienu metu. Šis lubrikantas yra vienas iš geriausių rinkoje, todėl neabejotinai verta pabandyti!

Pjur Man Premium Extremeglide pagrindinės savybės

  • Silikono pagrindo
  • Ilgai išliekantis tepimas/slydimas
  • Nelipnus ir neriebus
  • Tūris: 250 ml

Specifikacija


Pagaminta iš (Material):
Pagrindas: Silikonas
Prekės ženklas: PJUR gamintojo prekės
Tūris: 250 ml
Gamintojas: Pjur Group Luxembourg S.A
EAN kodas: 0827160104955

"Pjur Man Premium Extremeglide 250 ml lubrikantas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pjur Original Bodyglide 100 ml. - silikono pagrindu sukurtas aukščiausios kokybės lubrikantas. Puikiai drėkinantis bei veikiantis, ka...
Pjur Analyse Me Relaxing Anal Glide 30 ml. - atpalaiduojantis analinis lubrikantas sukurtas silikono pagrindu. Jojobos ekstraktai atpalaiduo...
Pjur® Analyse Me lubrikantas (100 ml.) - silikoninis lubrikantas specialiai sukurtas analiniam seksui, kad užtikrintų puikų slidimą bei ...