Tenga Cool Edition masturbatorius

Tenga Cool Edition masturbatorius kaina:

€ 12,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Tenga Cool Edition - specialaus dizaino vienkartinis masturbatorius, kuris pasižymi gaivinimo efektu. Ši prekė yra sukurta, siekiant suteikti unikalią ir labai atgaivinančią masturbacijos patirtį vyrams.

Svarbiausios savybės:

  • Atgaivinimo efektas: Tenga Cool Edition masturbatoriaus lubrikantas yra praturtintas mentoliu, kuris suteikia ypatingai gaivinantį pojūtį.

  • Vienkartinis naudojimas: šis masturbatorius yra vienkartinis, todėl jį galima naudoti iškart, tai patogu ir efektyvu. Daugkartiniam naudojimui nerekomenduojama, tačiau - su prezervatyvu - galima.

  • Intensyvi stimuliacija: masturbatoriaus vidinė struktūra yra sukurta taip, kad intensyviai stimuliuotų varpą. Įvairūs reljefiniai masažuoja ir veržia varpą, suteikdami ypatingus pojūčius.

  • Lubrikanto žiedas: masturbatorius turi specialų lubrikanto žiedą, kuris užtikrina, kad lubrikantas pasiskirstytų tolygiai ir suteiks reikiamą slydimą per visą naudojimo laiką.

  • Patogus dizainas: Tenga Cool Edition yra lengvai rankoje laikomas ir valdomas masturbatorius. Jis turi švelnų įėjimą, kuris palengvina naudojimą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE
Ilgis: 15,5 cm
Spalva (Color): Mėlyna
EAN kodas: 4570030975006
Sertifikatai: CE
Gamintojas: TENGA Co., Ltd
Prekės ženklas: Tenga gamintojo prekės

"Tenga Cool Edition masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Satisfyer Men Classic Black - juodos spalvos, itin tikroviškus pojūčius suteikiantis masturbatorius vyrams. Stimuliuoja varpą per vis...
PDX Elite Anal Vibrating Stroker - vyrų masturbatorius, itin tikroviškas analinis kanalas. PDX Elite Anal Vibrating Stroker sekso žai...
Pipedream Extreme Vibrating Ass - realistiškas liemens masturbatorius vyrams, su vibravimo funkcija. Šuniuko pozą atvaizdfuoja...