Nina Cup Menstrual L menstruacinės taurelės

Nina Cup Menstrual L menstruacinės taurelės kaina:

€ 17,59
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Nina Menstrual Cup L - menstruacinė taurelė, tai patikima ir draugiška aplinkai alternatyva, užtikrinanti jūsų patogumą bei saugumą. Be to, naudodamiesi šia taurele, prisidedate prie aplinkos apsaugos ir mažinate atliekų kiekį. Nina Menstrual Cup L - jūsų patogumo ir planetos gerovės pasirinkimas.

Pagrindinės ypatybės:

 1. Patogumas Ir Ekologija: Nina Menstrual Cup L siūlo jums ypatingą patogumą ir ekologiškumą mėnesinių metu. Ši taurelė pakeis jūsų mėnesinių higienos įpročius.

 2. Kokybiškos medžiagos: Nina Menstrual Cup L yra pagaminta iš medicininio silikono, aukštos kokybės, saugi kūnui. Taurelė švelniai priglunda prie makšties sienelių, užtikrindama jūsų patogumą.

 3. Ilgalaikis naudojimas: šią taurelę galima naudoti daugybę kartų, sutaupant jums laiko ir pinigų, kuriuos paprastai leidžiate tamponams ar higieniniams paketams.

 4. Draugiška aplinkai: Nina Menstrual Cup L yra draugiška aplinkai alternatyva vienkartinėms servetėlėms ir tamponams. Šių taurelių naudojimas prisidės prie planetos sveikatos.

 5. Patikimas saugumas: ši taurelė užtikrina patikimą saugumą ir patogumą per visą jūsų menstruacinį ciklą.

 6. Saugi ir higieniška: Nina Menstrual Cup L yra saugi ir higieniška, be chemikalų ir latekso, kurie gali dirginti jūsų odą. Galima naudoti iki 12 valandų, po kiekvieno naudojimo gerai išplaukite tekančiu vandeniu.

Apie produktą:

 • Dydis: Menstrual L (gausioms menstruacijoms)
 • Medžiaga: medicininis silikonas
 • Talpa: 30 ml
 • Pakuotėje: viena menstuacinė taurelė
 • Spalvos: ružava

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 4,3 cm
Tūris: 30 ml
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Spalva (Color): Ružava
Sertifikatai: CE
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
EAN kodas: 8425402155219

"Nina Cup Menstrual L menstruacinės taurelės" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Satisfyer Feel Secure Menstrual Cup - dvi menstruacinės taurelės, puiki alternatyva tamponams ar higieniniams įklotams. Žalsvos spalvos mens...
Intimichic Menstrual Cup L - menstruacinė taurelė, yra puiki priemonė užtikrinti jūsų patogumą menstruaciniu laikotarpiu, ir tuo pačiu rūpin...
Intimichic Menstrual Cup S - menstruacinė taurelė, yra puiki priemonė užtikrinti jūsų patogumą menstruaciniu laikotarpiu, ir tuo pačiu rūpin...