My.Size Pro 47 mm 80 vnt. dėžutė prezervatyvai

My.Size Pro 47 mm 80 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 58,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

My.Size Pro 47 mm 80 vnt. dėžutė - idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogumo ir patikimumo. Tai yra aukščiausios kokybės, natūralaus latekso pagaminti prezervatyvai, kurie yra specialiai sukurti atsižvelgiant į jūsų individualias savybes. Šie prezervatyvai yra 47 mm skersmens ir yra pagaminti siekiant užtikrinti patogų ir saugų seksą.

My.Size 47 prezervatyvai yra skirti vyrams, kurių penis yra siauresnis, kurie anksčiau patyrė diskomfortą dėl per didelio ar per mažo prezervatyvo naudojimo. Šie prezervatyvai idealiai priglunda prie Jūsų kūno, suteikdami malonumą ir užtikrindami saugų seksą.

My.Size 47 prezervatyvai yra išskirtinai sukurta prekė, kuri yra populiarus pasirinkimas tarp jaunuolių ir jaunų porų. Jie yra bekvapiai, neutralaus skonio ir lubrikuoti, taigi jie ne tik suteikia patogumo, bet ir užtikrina malonų seksą. Šie prezervatyvai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės latekso ir yra be papildomų cheminių medžiagų.

Su My.Size 47 prezervatyvais jums nereikia rinktis tarp patogumo ir saugumo. Jie užtikrina abu dalykus, suteikdami malonumą ir ramybę, kad galėtumėte mėgautis saugiu ir patogiu seksu. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimos ir patogios prezervatyvų prekės.

My.Size 47 prezervatyvų pagrindinės savybės

  • Saugūs ir patogūs
  • Mažesnio dydžio
  • Bekavpiai
  • Ilgis: 165 mm
  • Skersmuo: 47 mm
  • Sienelės storis: 0,07 mm
  • Kiekis dėžutėje: 80 vnt.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 165
Plotis (mm): 47
Sienelės storis (mm): 0,07
EAN kodas: 4025838480479
Parduodama: Dėžutėse po 80 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: R&S Consumer Goods. Vokietija
Prekės ženklas: My.Size PRO gamintojo prekės

"My.Size Pro 47 mm 80 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


My.Size Mix 49 mm 28 vnt.dėžutė - mažesnio dydžio, skirtingų rūšių prezervatyvų rinkinys. Visi vyrai turi skirtingo dydžio varpą. Atl...
My.Size Mix 69 mm 28 vnt.dėžutė - rinkinys vienų iš didžiausių dydžio prezervatyvų, sukurtų specialiai tiems vyrams kurie turi ypatin...
My.Size PRO 57 mm 36 vnt. dėžutė - visi vyrai turi skirtingo dydžio penį, todėl labai svarbu išsirinkti prezervatyvą kuris idealiai a...