PDX Air-Tight Oral Stroker masturbatorius

PDX Air-Tight Oral Stroker masturbatorius kaina:

€ 50,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

PDX Air-Tight Oral Stroker - oralinis masturbatorius, suteikiantis realistišką ir įspūdingą patirtį. PDX Air-Tight Oral Stroker tai ne tik masturbatorius, tai yra durys į naują pasaulį, kuriame dominuoja aistringumas ir malonumas.

Pagrindinės savybės:

  • Oralinė stimuliacija: su PDX Air-Tight Oral Stroker jūs patirsite tikrąją oralinio malonumo patirtį. Išskirtinės struktūros, specialiai sukurtas atkartoti realius pojūčius.

  • Realistiškas dizainas: masturbatorius sukurtas atsižvelgiant į kiekvieną smulkmeną.

  • Kokybiška medžiaga: PDX Air-Tight Oral Stroker pagamintas iš TPR medžiagos, kuri yra švelni ir maloni liesti.

  • Reguliuojamas vakuumas: vakuumą galima sustiprinti, pirštu uždengus angą, masturbatoriaus gale. Tai puikus būdas pritaikyti pojūčius pagal savo pageidavimus.

  • Paprastas valymas: PDX Air-Tight Oral Stroker lengvai valomas po kiekvieno naudojimo. Tai suteiks jums patogumą ir švarumą, tuo pačiu metu ilgai išsaugant autentiškumą.

Kodėl verta pasirinkti PDX Air-Tight Oral Stroker?

PDX Air-Tight Oral Stroker yra ne tik masturbatorius, tai yra patirties generatorius, kuris suteiks jums aistringų ir nepakartojamų akimirkų. Su realistišku dizainu, minkštu silikonu ir unikalia oraline stimuliacija šis produktas sukurs naują įvairiapusiškų pojūčių pasaulį.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPR
Diametras Ø: 7,8 cm
Ilgis: 17,5 cm
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
EAN kodas: 603912744392
Tinkamas lubrikantas: Visų tipų
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pipedream Products, LLC
Prekės ženklas: PDX gamintojo prekės

"PDX Air-Tight Oral Stroker masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


PDX Elite Moto Bator - automatinis masturbatorius, suteikiantis oralinio sekso pojūčius. Žaisliukas leidžiantis pasiekti aukščiausią ...
PDX Elite Moto Stroker - automatinis masturbatorius, suteikiantis oralinio sekso pojūčius. Patogus, lengvai naudojamas PDX Elite Moto S...
Calexotics Stroke It Mouth/Ass - oralinį ir analinį seksą imituojantis masturbatorius. Pagamintas iš švelnios PureSkin® TP...