Spinjob 360 Rotate Tech masturbatorius

Spinjob 360 Rotate Tech masturbatorius kaina:

€ 49,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Spinjob 360 Rotate Tech: aukštos kokybės malonumas ir inovatyvi technologija

Spinjob 360 Rotate Tech - oralinis masturbatorius, kuris sujungia aukštos kokybės medžiagas su pažangia technologija, suteikdamas jums nepakartojamas malonumo akimirkas. Šis produktas pasižymi unikaliu dizainu ir funkcijomis, kurios leis jums išbandyti naujas intymumo aukštumas.

Išsami informacija:

  • Revoliucinis sukimosi mechanizmas: Spinjob 360 Rotate Tech pasižymi išskirtiniu sukimosi mechanizmu, kuris suteikia oralinio sekso patirtį. Ši funkcija imituoja tikrus oralinio sekso pojūčius ir suteikia intensyvią stimuliaciją.

  • Skirtingi greičiai ir režimai: šis žaislas turi 3 sukimosi greičius, leidžiančius jums pasirinkti savo mėgstamą intensyvumą. Tai suteikia daug galimybių pritaikyti malonumą pagal savo nuotaiką.

  • Ilgalaikis naudojimas: Spinjob 360 Rotate Tech yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgalaikį naudojimą. Jis taip pat lengvai valomas ir prižiūrimas, užtikrinant higienišką naudojimą.

  • Hipoalerginė medžiaga: šis sekso žaisliukas yra pagamintas iš hipoalerginės TPE medžiagos, kuri yra švelni jūsų odai ir saugi naudojimui. Tai užtikrina ne tik malonumą, bet ir jūsų saugumą.

Pagrindinės savybės:

  • Oralinio sekso simuliatorius
  • 3 sukimosi greičiai
  • Įkraunamas: USB
  • Įsiskverbimo ilgis: 8 cm
  • Medžiaga: TPE, ABS
  • Tinkamas vandens pagrindo lubrikantas

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE, ABS
Ilgis: Naudojamas ilgis: 8 cm
Spalva (Color):
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: JamyJob
EAN kodas: 8435565913427

"Spinjob 360 Rotate Tech masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


PDX Elite Moto Bator - automatinis masturbatorius, suteikiantis oralinio sekso pojūčius. Žaisliukas leidžiantis pasiekti aukščiausią ...
Fleshlight Commander Turbo - masturbatorius vyrams, imituojantis oralinio sekso teikiamus pojučius. Diskretiškas, patogaus naudojimo,...
Wyne Masturbator 2 - inovatyvus ir aukštos kokybės masturbatorius, kuris sukurtas tam, kad suteiktų vyrų malonumui ir pasitenkinimui ...