Bathmate HydroMax3

€ 68,99

Bathmate HydroMax3 - vandens pagrindu veikianti penio pompa, skirta mažesnio, nei vidutinio dydžio varpai. Tai visiškai saugus ir greitas būdas pasiekti gerų rezultatų, didinant pasidižiavimo apimtis. Bathmate HydroMax3 penio pompa itin švelni ir efektyvi, skirta rankiniam naudojimui vonioje arba duše. Labai efektingai prisideda ir šiltas vanduo, kuris padidina kraujotaką, o galingas vakuumas padidina erekciją, ištvermę ir jautrumą.

Reguliariai naudojant šią Bathmate HydroMax3 penio pompą, kuri turi apie 35% daugiau galios nei kitos „Hydro“ penio pompos, gali būti naudinga visam varpos padidėjimui. Ji turi būti naudojama 15 minučių per dieną. 

Bathmate HydroMax3 penio pompos naudojimas: 

pripildykite cilindrą šiltu vandeniu, uždėkite ant varpos, ir lengvai prispauskite jį prie kūno. Išpumpuokite orą, palaukite 5 minutes. Sumažinti slėgį galite, tiesiog pasukus pompos viršūnėje esantį vožtuvą (naudokite pompą ne daugiau kaip 15 minučių per dieną).

Visos sekso prekės →

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): ABS
Spalva (Color): Mėlyna
Atsparus vandeniui: Pilnai atsparus
EAN kodas: 5060140209195
Sertifikatai: CE
Gamintojas: DX Products Ltd
Prekės ženklas: EXPERIENCE

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00