Mr.Boner Automatic Worcout penio pompa

Mr.Boner Automatic Worcout penio pompa kaina:

€ 89,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Mr.Boner Automatic Worcout - aukštos kokybės penio pompa, su skaitmeniniu ekranu. Ši naujoviška penio pompa pasižymi automatiniu veikimu, leidžiančiu jums lengvai ir efektyviai pasiekti norimą rezultatą.

Automatinio veikimo pompa naudoja elektrinį variklį, kuris reguliuoja vakuumo stiprumą ir slėgį, užtikrinantį optimalų kraujo tekėjimą į varpą. Tai padeda didinti varpos dydį, stiprumą ir suteikia intensyvias erekcijas. Skaitmeninis ekranas rodo veikimo laiką ir vakuumo stiprumą.

Mr.Boner Automatic Worcout yra lengvai valdoma ir pasižymi patogiu naudojimu. Ji turi intuityvią valdymo panelę, kurioje galite reguliuoti slėgį ir vakuumo stiprumą pagal savo pageidavimus. Be to, pompa turi lengvai suprantamą matavimo skalę, kuri leidžia stebėti ir matuoti varpos pokyčius.

Ši penio pompa pagaminta iš aukštos kokybės, hipoalerginės medžiagos, turi permatomą cilindrą, leidžiantį stebėti ir matuoti varpos pokyčius bei įvertinti naudojimo rezultatus.

Mr.Boner Automatic Worcout yra puiki priemonė vyrams, siekiantiems didesnio pasitikėjimo savimi ir malonesnių seksualinių patirčių. Ji padės Jums pasiekti stipresnes ir tvirtesnes erekcijas, pagerinti varpos dydį bei pagerinti bendrą seksualinį malonumą. Pradėkite savo kelionę į geresnį seksualinį gyvenimą su Mr.Boner Automatic Worcout.

Mr.Boner Automatic Worcout pagrindinės savybės

  • Skaitmeninis ekranas
  • Didina ir stiprina varpą
  • Patogus ir lengvas naudojimas
  • Skaidrus cilindras
  • Medžiaga: ABS, silikonas
  • Ilgis: 30,1 cm
  • Skersmuo: 5,9 cm
  • Veikimo laikas: 120 min.
  • Kraunama: USB laidu

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas, ABS
Diametras Ø: 5,9 cm
Ilgis: 30,1 cm
Spalva (Color): Skaidri
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: OV-GROSSHANDEL, GERMANY
EAN kodas: 4024144604692

"Mr.Boner Automatic Worcout penio pompa" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pump Addicted RX9 - penio pompa su slėgio indikatoriumi (manometru), pagaminta iš ABS plastiko. Šios penio pompos paskirtis yr...
Pump Worx Mega-Vac - automatinė penio pompa, suteikia galimybę padidinti penį ir sustiprinti erekciją. Saugi, neskausminga, lengvai pri...
Pump Worx Max-Precision Power Pump - penio pompa, kuri padidins Jūsų pasididžiavimą, ir susikurs storą, pulsuojančią, bei ilgai išlie...