Pump Worx Beginner’s Vibrating Pump penio pompa

Pump Worx Beginner’s Vibrating Pump penio pompa kaina:

€ 27,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Pump Worx Beginner’s Vibrating Pump - vibruojanti penio pompa, kurios pagalba pagerinsite kraujo apykaita lytinių organu srityje. Vakuumo pagalba paskatinsite gausesnį kraujo pritekėjimą į varpą. Daugiau pritekėjusio kraujo, didesnė apimtis ir tvirtesnė erekcija. Pump Worx Beginner’s Vibrating Pump penio pompos pagalba jūsų erekcija taps tvirta, išsilaikys ilgesnį laiko tarpą. Reguliarus Beginner’s Vibrating Pump pompos pagalba, padės išspręsti potencijos problemas.

Pump Worx Beginner’s Vibrating Pump pagrindinės savybės

  • Skaidri penio pompa su kelių greičių vibracija
  • Saugus greito išleidimo apsauginis vožtuvas
  • Malonus stimuliavimas, primenantis oralinio sekso imitacija
  • Visas ilgis 22 cm, įterpimo gylis 19 cm, Diametras Ø 5 cm.
  • Pagaminta iš TPR, ABS, akrilo.

Visiems gerai pasaulyje žinoma „Pipedream“ kompanija, jums siūlo išbandyti kokybiškas penio pompas, kurios suteiks daug malonių pojūčių ir teigiamų rezultatų. „Beginner‘s Vibrating Pump“ penio pompa suteiks ne tik didesnes apimtis ir tvirtesnę erekciją, bet ir malonias vibracijas. Skaidrus pompos cilindras suteikia galimybę stebėti greitai besikeičiančius pokyčius ir rezultatus.

Ši pompa yra labai paprasta naudojimui, tad puikiai tik pirmą kartą besinaudojantiems vyrams. 19 centimetrų ilgio ir 5 centimetrų skersmens penio pompa yra nedidelio dydžio, tad turėsite galimybe pasiimti ją ir į kelionę. Reguliarus penio pompos naudojimas suteikia geresnius rezultatus. Prie pompos yra pritvirtinta vibro kulka, kurios pagalba jums bus suteiktos malonios vibracijos.

Pasiekus norimą rezultatą, apsauginio vožtuvo pagalba išleiskite suspaustą orą ir mėgaukitės teigiamais rezultatais. Panaudojus penio pompą, siūlome iš karto užmauti ant varpos erekcijos žiedą, kad ilgiau sulaikytumėte priplūdusį kraują. taip jūsų erekcija bus tvirtesnė ir išsilaikys ilgesnį laiko tarpą.

Beginner's Vibrating Pump pompos naudojimas

Penio pompos kriaušę spauskite tiek kartų, kol pasieksite norimą rezultatą. Tuomet palaikykite keletą minučių, kad maksimaliai jūsų varpa prisipildytų kraujo. Tuomet apsauginio vožtuvo pagalba išleiskite susikaupisį suslėgtrą orą. Jeigu reikalinga vibracija, įjunkite vibro kulką pasukę ratuką. Sukdami ratuką, didinsite vibracijos lygį. Tik panaudoję penio pompą, neužmirškite pasinaudoti erekcijos žiedu, kad rezultatas išliktų ilgesnį laiko tarpoą, lytinio akto metu. Penio pompa Beginner's Vibrating Pump yra lengvai prižiūrima. Tiesiog panaudojus, nuplauikite šiltu (jei reikia muiluotu) vandeniu.

Taip pat žiūrėkite kitas penio pompas →

Specifikacija


Diametras Ø: 5 cm
Ilgis: 19 cm
Prekės ženklas: Pump Worx gamintojo prekės
Baterija: 2 x AA
Gamintojas: Pipedream Products Gmbh. Vokietija
EAN kodas: 603912294392

"Pump Worx Beginner’s Vibrating Pump penio pompa" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


ToyJoy Power Massage Pump - penio pompa, kuri padeda didinti varpos apimtis ir sustiprinti erekciją! Jeigu Jūs arba Jūsų partneris...
Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 - vandens pagrindu veikianti penio pompa. Tai dar labiau patobulintas vandens pompos variantas, visi&s...
Max Boost penio pompa - puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia didesnio pasitikėjimo ir intensyvesnio malonumo. Ši moderni ir patogi...