ToyJoy Power Massage Pump penio pompa

ToyJoy Power Massage Pump penio pompa kaina:

€ 18,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

ToyJoy Power Massage Pump - penio pompa, kuri padeda didinti varpos apimtis ir sustiprinti erekciją! Jeigu Jūs arba Jūsų partneris susidūrėte su erekcijos problemomis, Toy Joy Power Massage Pump gali būti Jūsų gelbėtoja! Ši penio pompa ne tik padeda stiprinti erekciją, bet ir skatindama gausesnį kraujo pritekėjimą, didina apimtis ir erekciją pavyksta išlaikyti ilgesnį laiko tarpą.

Pompa yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų, o jos veikimo principas yra labai paprastas - įkišus varpą į pompos angą, ji sukuria vakuumą, kuris priverčia kraują tekėti į penio audinius, padidinant ir palaikant tvirtą erekciją. Taipogi yra gerinamas bendras lytinės funkcijos darbas, suaktyvinama kraujotaka.

Pagrindinės savybės

Toy Joy Power Massage Pump yra patogi ir ją lengva naudoti. Ji turi ergonomišką dizainą, o ant rankenėlės yra specialus mygtukas, leidžiantis reguliuoti pompos spaudimą. Šis reguliavimas yra ypač svarbus, nes kiekvienam vyrui reikia skirtingo spaudimo, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.

Pompa taip pat turi specialų žiedą/movą, kuris yra sumontuotas ant jos pagrindo ir padeda išlaikyti erekciją ilgesnį laiką. Šis žiedas turi reguliuojamą dydį, todėl jis tinka visiems.

Toy Joy Power Massage Pump yra puiki ir saugi priemonė, kuri padeda pagerinti vyrų lytinio gyvenimo kokybei. Be to, pompa yra lengvai valoma ir saugi jūsų kūnui.

Naudojimo instrukcija video formatu

Specifikacija


Diametras Ø: 5.5 cm
Ilgis: 23 cm
EAN kodas: 8713221460219
Spalva (Color): Skaidri
Prekės ženklas: ToyJoy

"ToyJoy Power Massage Pump penio pompa" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pump Worx Mega-Vac - automatinė penio pompa, suteikia galimybę padidinti penį ir sustiprinti erekciją. Saugi, neskausminga, lengvai pri...
PDX Elite Blowjob Power Pump - automatinė penio pompa su oralinio sekso imittacija. Tai trys viename, malonumas, stipri erekcija ir didesnės...
Bathmate Hydromax9 - penio pompa, padėsianti sustiprionti erekciją ir padidinti varpos apimtis. Vandens ir vakuumo pagalba, hydrotechnologij...