Durex Performax Intense prezervatyvai

Durex Performax Intense prezervatyvai kaina:

€ 0,76
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Performax Intense prezervatyvai sukurti abiems partneriams. Vyrams padeda kovoti su priešlaikine ejakuliacija, na o moterims, prezervatyvo išorėje esantys nelygumai labiau stimuliuoja erogenines vietas ir taip padeda pasiekti greičiau orgazmą. Durex Performax Intense prezervatyvo viduje esantis lubrikantas yra sumaišyta su benzokainu, kuris veikia kaipo anestetikas, tad Durex Performax intense prezervatyvai atitolins vyriškos sėklos išsiliejimą.

Daugiau malonių pojūčių su Durex Performax Intense

Abu partneriai patirs daugiau malonių pojūčių. Kaip ir visi naujieji Durex prezervatyvai yrta sukurti specialios anatominės formos, kad juos lengviau būtų galima užsimauti ir pojūčiai lytinio akto metu būtų kuo malonesni. Durex Performax Intense prezervatyvai pigiau tik mūsų el. parduotuvėje.

Nuo 2020-06 kaip ir visi kiti Durex prezervatyvai, pakeitė savo įpakavimo dizainą. Nuo šiol šiuos prezervatyvus galėsite įsigyti atnaujintose juoos spalvos įpakavimuose. Atminkitye kad Durex Performax Intense ir Durex Mutual Pleasure tai vienas ir tas pats prezervatyvas, tik skirtingose šalyse skirtingai užvardintos pakuotės.

Kainų lentelė


Kiekis 1-29 30-39 40-49
Kaina € 0,75 € 0,74 € 0,73
50-69 70-99 100+
€ 0,72 € 0,71 € 0,70

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,07
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Atitolina ejakuliaciją, stimuliuojantis, nelygus paviršius
Sertifikatai: CE 2409; ISO 4074
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex

"Durex Performax Intense prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Pleasure Me 3 vnt - stimuliuojantys prezervatyvai nelygiu paviršiumi. Prezervatyvo išorėje esantys spuogeliai ir bangelė...
Durex Intense 24 vnt. - tai naujos kartos kartos prezervatyvas skirtas orgazmo intensyvumui sustiprinti. Šie prezervatyvai buvo sukur...
Durex Mutual Pleasure 3 vnt. - prezervatyvai su briauniuota ir taškuota tekstūra, sutepti specialiu lubrikantu, kuris padeda atitolin...